Bayrama Paraya İhtiyacı Olanlara Buraya

Senetle kredi alarak bayram ihtiyaçlarınız karşılayabilirsiniz. Bankalardan kredi çekemiyorsanız kara listede iseniz , kredi notunuz düşükse veya gelir belgeniz yoksa senetle kredi için başvurabilirsiniz.

Başvurularda dikkat etmeniz gereken konular

*Başvuru metniniz açık ve net olmalıdır

  • Krediler belirli limitler dahilinde verilmekte o yüzden herkes onay alacak diye bir şey yoktur.
  • Kredilerin geri ödeneceğine dair güven vermek çok önemlidir. Bankacılıkta bildiğiniz üzere bu konuyu kredi notu ile çözmüş durumdadır. Sizin kredi notunuz düşük , kefiliniz yok, gelir belgeniz yok, yurt dışında ikamet ediyorsunuz filan peki krediyi nasıl ödeyeceksiniz? İşte tüm bu konularda güvenilir olduğunuzu ikna etmelisiniz.
  • Sizin için mümkün olan her konuyu belirtmelisiniz. Hangi şartları kabul edersiniz?  Kefil veya teminat bulabilir misiniz? v.s tüm konulara açıklık getirmelisiniz.
  • Bir çok kişinin ifadeleri anlaşılmamakta yazıları düzgün okunmamaktadır. Belkide başvuruları cep telefonundan yazdıkları ile karakter hatası v.s olmaktadır. Lütfen kontrol ederek düzgün ifadelerle meramınızı iletiniz.
  • Bankalarla ilgili olan geçmişiniz hakkında bilgi veriniz. Yasal takibe takıldınız mı kara listede misiniz? Kırmızı kalemli misiniz vs.? Bir çok banka bu durumlarda kredi sağlamakta bu bankaları da sitemizde açıkladık araştırarak ilk tercihinizi bankalardan yana kullanmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir