Borç Kapatma Kredisi için İletişim Kurun

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç kapatma kredisi alabilmeniz için firmamıza kredi başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu bir prosedür niteliğindedir. Çünkü firmamız bugüne kadar firmamıza başvuru yapan kişilerin neredeyse hiçbirini eli boş göndermemiştir. Yani bankaların sizlerden talep ettiği hiçbir şartı sizlerden istemiyoruz.

Bu nedenle gönül rahatlığı ile başvuru sırasında bilgilerinizi doğru şekilde girebilirsiniz. Bilgilerinizin doğru şekilde girilmesi taksit imkanlarından en üst düzeyde faydalanabilmeniz için gereklidir. Çünkü sizler başvuru formunuzu bizlere gönderdiğinizde kısa bir değerlendirme yapılır. Bizlerden istediğiniz kredi miktarı ile gelir durumunuz karşılaştırılır ve buna göre bir taksit yani ödeme planı tasarlanır. Bu plan borcunuz bitene kadar değiştirilmemek üzere sizlere sunulur. Bu nedenle bilgiler doğru olursa, sizlere daha uygun bir ödeme planı çıkartılabilir.

Ödemeler Nasıl Gerçekleştirilir?

BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Firmamız sizlerin tüm borçlarını kapatacak oranda bir kredi temin eder. Bunun karşılığında imzalamış olduğumuz senede göre ödeme yapılır. Ödemeleriniz krediyi almanızı takip eden bir sonraki ay içerisinde başlamaktadır. Ödeme tarihi sizler tarafından belirlenebilir. Ve esneklik yapılmamaktadır. Taksit sayınıza göre belirlenmiş olan tutar her ay sizlere gönderilen hesap numarasına yatırılır ve senetleriniz de sizlere teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir