Bursa Senetle Para Veren Kuyumcular

Banka kredisi kullanmayan kişiler ek çözüm yolu olan senetle krediye yönelmeye başladı. Senetle kredi kullanımında kredi notunuzun, aylık net gelirinizin >> senetlekredi.org . Hakkınızda yasal takip gibi işlemlerin başlatılıp başlatılmadığına dikkat etmiyor ve özen göstermiyorlar. Bu nedenle bu şekilde kredi kullanmak daha kolay.

Temel de incelediğimiz de ise banka kredisinden farkının bulunmadığını görüyoruz. Aynı şekilde dilerseniz vadelere bölerek belirli bir faiz oranına bağlı kalıp ödemelerinizi yapabilirsiniz. Özellikle son zamanlar da Bursa ilinde bu şekilde hizmet veren kuyumcuların sayısı arttı.

Talep ettiğiniz krediyi alıp karşılığında senet imzalamanız yeterli olacaktır. Buna ek olarak aldığınız paranın geri ödemelerinin garanti altına alınması için ipotek göstermeniz gerekebilir. Eğer ipotek gösterecek malınız yok ise kefil bulmanızda yeterli olacaktır.

Ayrıca taksit sayınız ve imzaladığınız senet sayısının da eşit olmasına gereken özeni gösterin ve her ödeme sonrasında da karşı taraftan senetinizi alın. Sizde kısa bir araştırma yaparak Bursa da bu şekilde hizmet veren kuyumculara ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir