Cadbury İş Başvurusu

Uluslararası çikolata markası olan Cadbury 2002 yılında Kent Gıda’nın hisselerinden satın alımda bulunarak ülkemizde faaliyet göstermeye başladı. Kent Gıda gibi büyük ve köklü bir firma iler Cadbury gibi uluslararası başarı sahibi bir firmanın stratejik ortaklıkları ile birlikte sektörde yeni yatırımların kapısı açılmış oldu.

Cadbury ve kent firmaları şekerleme ve çikolata alanında bilindik ve pazar potansiyeline sahip bir çok markanın üreticisi ve pazarlayıcısı konumundadır. Bu markalardan bazıları; jelibon, tofita, olips, topitop, missbon, bonibon, falım, fırst ve çocukların son dönemdeki gözdesi ve alanının ilki olan toybox’tur. Sizlere kişisel başarı ve performansınıza bağlı olarak uluslararası bir kariyer fırsatı sunmakta olan Cadbury, içerisinde yüksek bir potansiyel taşıyan, azimli, kariyer hedefleri olan ve yüksek niteliklere sahip elemanlar aramaktadır.

Bu niteliklere haiz olduğunuz düşüncesindeyseniz Cadbury İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz. Şu an için Cadbury için açık pozisyon bulunmamakla beraber yapılan Genel Başvurular açılacak pozisyonlar için ilk değerlendirmeye alınacaktır. Açılan pozisyonları için nitelikleri uyuşan kişiler sözlü mülakat için ilgili bölümlerce davet edileceklerdir.

0 comments on “Cadbury İş Başvurusu
  1. sevcan genç dedi ki:

    Gıda teknikeriyim fabrıkanızda satj yaptım ve iş başvurusu yapmak istiyorum

  2. sevcan genç dedi ki:

    Gıda teknikeriyim fabrıkanızda staj yaptım ve iş başvurusu yapmak istiyorum

  3. nuray dedi ki:

    merhaba.. 1979 doğumlu işletme bölümü mezunuyum.. Ankara da ikamet etmekteyim.. sizinle çalışmak bu alanda kariyer yapmak kendimi geliştirmek daimi olarak çalışmak istiyorum uygun gördüğünüz her hangi bir bölümünüzde çalşmak istiyorum.. olumlu veya olumsuz bana dönüş yaparsanız mail gönderirseniz sevinirim saygılar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir