Çağrı Merkezi İş Başvurusu

Bir çok müşteri ve abone açısından kurumun ve ürünün destek hattı olması, telefon aracılığıyla da hizmet sağlaması tercih sebebidir. Günümüz iş yaşamında en büyük markaların ve firmaların yapı taşlarındandır çağrı merkezleri. Ürünü ya da kurumu tercih eden kişi şikayet, öneri, satın alma, teknik destek gibi bir çok amaçla firmanın çağrı merkezinin olup olmadığını kontrol eder.

Bu bağlamda yeni var olan, yükselmekte olan ve markalaşan firmalar çağrı merkezlerini kurmaktalar. Yeni çağın en büyük sektörlerindendir çağrı merkezleri ve büyüyen gelişen yapıları ile personel ihtiyaçları birçok sektöre göre daha fazladır, süreklidir.

Çalışanlarına kariyer imkanı da sağlayan çağrı merkezleri iki hizmeti ayrı ayrı ya da birlikte vermektedir. Inbound (çağrı karşılayan) ve outbound (arama yapan) olarak. Inbound operasyonunda hizmet vermek isteyen adayların; sabırlı, kurumu temsil edecek niteliklere sahip, en önemlisi diksiyonu düzgün, ses kontrolü yapabilen, tonlama , vurgularına dikkat eden, eğitime açık, vardiyalı çalışmaya ve takım çalışmasına uyumlu, zor kişilerle başa çıkabilen kişiler olması gerekirken; outbound operasyonunda çalışmak isteyen kişilerin tüm bu özelliklere ek olarak ikna yeteğininde yüksek olması gerekmektedir.

Bu özelliklere uygun olan ve çağrı merkezlerinde çalışmak isteyen personellerin duyuru ve ilanları takip etmesi önem arz etmektedir. İş verenlerin sizlere daha kolay ulaşabilmesi ve bilgilerinizi paylaşmak için yorumlar kısmından bilgi paylaşabilirsiniz.

0 comments on “Çağrı Merkezi İş Başvurusu
 1. derya dedi ki:

  merhaba çagrı merkezi için form doldurmak istiyorum. Formu mailşme gönderebilirmisiniz..?

 2. suphi dedi ki:

  CALLPEX PEGASUS ÇAGRİ MERKEZİNDE MÜŞTERİ YETKİLSİ TEMSİLCİSİ OLARAK GOREV YAPTİM ADRES DEGİŞİKLİGİ NEDENİYLE İŞTEN CİKTİM İSTANBUL İKAMET EDİYORUM VE ÇALİŞMAK İSGTİYORUM İLGİNİZDEN DOLAYİ TEŞEKRLER

 3. Aysun dedi ki:

  İs basvurusu

 4. eylem dedi ki:

  iyigünler ben eylem 25 yaşındayım bekarım lise mezunuyum lüleburgazdaki merkezinizde çalışmak istiyorum bayan çağrı merkezi elemanı olarak tel no 05313693006 eğer burdan ulaşamazsanız e posta adresime formu gönderirseniz sevinirim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir