Deniz Kuvvetleri 4000 Askeri Personel Alımı 2016

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2016 yılı içerisinde bünyesinde istihdam etmek üzere 4 bin askeri personel alımı yapacaktır. Başvuru tarihleri ise 28 Mart- 17 Nisan 2016 olarak belirlenmiştir. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı personellerini 3.dönem sınıfında yaptıracaktır. İlk yıl için geçerli olan maaş tutarı ise 2537 olarak belirlenmiştir. İlana başvurmak içinse şu şartlara sahip olmak gerekir,

20 yaşından büyük olmak,

T.C Vatandaşı olmak,

Askeri okullardan ve TSK ‘dan ilişiği kesilmemiş olmak,

Kılavuzda belirtilen boy ve kilo tablosuna uygun olmak,

Yapılacak fiziki yeterlilik testlerinde ve sınavlarında başarılı olmak.

Başvurular sadece internet üzerinden Deniz Kuvvetleri Komutanlığı resmi sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. 28 Mart 2016 saat 18.00 da başlayacak,17 Nisan 2016 saat 23.59 a kadar devam edecektir.

2016 Yılı 3.Dönem Deniz Piyade (Amfibi Komando) ve Sözleşmeli Er Alımı olarak duyurulan personel ilanlarına başvuru yapmak isteyen kişilerin http://personeltemin.dzkk.tsk.tr/er.asp sitesi üzerinden ilanları takip etmesi mümkündür. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nın birer üyesi olmak isteyen kişilerin bu ilanlara başvurmak için hala zamanı bulunmaktadır. Ayrıca Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ilanına başvuran adayların ilanlar üzerinden başvuru bilgilerini takip etmesi ve güncellemesi de mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir