Doğan Haber Ajansı Editör

Doğan Haber Ajansı Editör alımı için, Üniversitelerin iletişim fakültelerinden mezun,basın kuruluşlarında daha önceden görev almış, deneyimli, çözüm üretici, kendisine güvenen,iletişim yönü kuvvetli,sigara kullanmayan,Ms office programlarına hakim,araştırma,istihbarat toplama gibi alanlarda gerekli kaynaklara erişebilecek

Doğan Haber Ajansı, 1999 yılında kurulmuş olup, Hürriyet Haber Ajansı ve Milliyet Haber Ajansı’nın birleşmesi ile faaliyetlerine başlamıştır. Doğan Grubu’na ait bir ajans olarak çalışmalarını sürdüren Doğan Haber Ajansı, şuanda Kanal D,Star TV, Milliyet,Hürriyet,Star Gazetesi gibi yayın organlarını da içinde barındırmaktadır. Faaliyete geçtiği ilk günden bu yana hızlı bir büyüme göstermiş ve bugün Türkiye’nin en büyük haber ajansları arasında ilk sırayı almıştır.

Doğan Haber Ajans, İstanbul’da faaliyet göstermekte olup, her geçen gün daha da büyümektedir. Tarafsız haberciliği ile herkes tarafından bilinen ve tercih edilen bir isim olması, onu daha da güçlendirmektedir. Şuanda Türkiye’de bulunan 34 Bürosu ile TelevizyoniRadyo ve Gazete olmak üzere pek çok yayın kuruluşlarına haber ve görüntü serivisi yapmaya devam etmektedir. Ülkemizde bulunan 81 ildeki en küçük ilçelere kadar örgütlü olan Doğan Ajans, uzman muhabirleri sayesinde hem yurt içinde, hem de yurt dışında gelişen bütün olaylardan anında haberdar etmektedir. Ayda ortalama olarak 6000 haber, 3000 görüntülü haber ve 11000 fotoğraf servisi yapan Doğan Haber Ajansı, sektöründe lider olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir