Eleman İlanları Sincan İlan

Ankaranın en güçlü sanayi bölgelerinden biri olan ve sanayi sitesi ile bir çok kişiye istihdam kaynağı sağlayan Sincan için oluşturmuş olduğumuz Eleman İlanları Sincan İlan sayfamızdasınız. Sayfamız üzerinden ücretsiz olarak hemen üye olmadan ilan verebilirsiniz.  Sayfamıza ilan vermek için aşağıda yer alan yorum bölümünden ilan başlığı, çalışma koşullarınızı ve aradığınız eleman ile niteliklerini içeren ilan metni ve iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterldiri.  İlanlarınıza mutlaka iletişim bigilerinizi eklemeyi unutmayınız.

Satış Temsilcisi

Isı sistemleri ve doğalgaz sektöründe hizmet vermekte oluduğumuz firmamızın satış ve pazarlama bölümünde görevlendirilmek üzere, ulaşım açısından Sincan ve yakın çevresinde ikamet etmekte olan, üniversite yada meslek yüksek okul mezunu, 25 yaşını aşmamış, satış temsilcisi olarak kariyer planlaması yapan, uzun soluklu çalışmak isteyen, kendine güvenen, ikna kabiliyeti olan, sorumluluk sahibi bay veya bayan adaylar aramaktayız. İlgilenen kişilerin kaymazdogalgaz.com adresini ziyaret ederek ilgili başvuru formunu doldurmaları yeterlidir.

Bay Bayan Giyim Reyon Şefi

Sincanda alış veriş merkezi içerisinde bulunan giyim mağazamızda konfeksiyon ürünleri reyonumuzda görevlendirilecek, reyon takibini gerçekleştirecek, sincan ve yakın çevresinde oturan,  B tipi sürücü belgesi olan ve aktif  olarak araç kullanabilen, yöneticiliğin gerektirdiği vasıflara sahip, 35 yaşını aşmamış bay  eleman aramaktayız. Başvuruda bulunmak isteyen adayların başvuru için erhanozkabalak@hotmail.com adresine resimli CV lerini yollamaları gerekmektedir. Resimsiz Cv ler değerlendirilmeyecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir