Evde Priz Montajı İşi

Öğrenciler, ev hanımları, emekliler veya ek iş yaparak gelirlerine katkı sağlamak isteyen kişiler, Evde priz montajı işi yaparak siz de aylık önemli gelirler elde edebilirsiniz. Bu işe herkes başvuruda bulunabilmektedir. Daha önce bu işi yapan kişilerin işe kabul edilme olasılığı daha yüksektir. Evde günlük olarak sadece 4-6 saat arasında çalışarak aylık yeterli miktarda maaş kazanmak mümkün olmaktadır.

Üstelik bazı firmalar evde çalışan personellerine de sigorta yapabilmektedir. Bu işi yaparak çok kısa bir süre içerisinde el becerinizi ve iş tecrübenizi de geliştirebilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz kurum size daha fazla iş de gönderebilir. Günlük olarak verilen siparişleri yerine getirmek bu işte çok önemlidir. Ayrıca firma, size günlük olarak ne kadar priz montajı yapabileceğinizi sormaktadır.

Bu cevaplar doğrultusunda firma sipariş vermektedir. Günlük olarak kendinizi yormadan ve diğer işlerinizi aksatmadan bu işi yapabilirsiniz. Üstelik emekliler de bu işi yapabilmektedir. Daha önceden teknik konular hakkında bilgisi olan ve elektrikli cihazlardan anlayan kişilerin bu işi daha çabuk bir şekilde kavraması da mümkündür.

8 comments on “Evde Priz Montajı İşi
 1. viramşabu dedi ki:

  İyi günler. Ben emekliyim ve evde ek iş arıyorum. Elektrik piyasasını iyi bildiğim için ve teknik eleman olduğum için priz montaj işini yapabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

 2. hülya dedi ki:

  evde priz monde işini yapmak istiyorum endüstri mselek lisesi elektrik bölümü mezunuyum bu işe elim yatkındir dönerseniz memnun olurum

 3. Esat dedi ki:

  İşi Nasıl alabiliriz

 4. muhiddin dedi ki:

  evde priz montaj işine talibim elektrikçiyim.işden anlarım tel.05333168349 ankara

 5. V.ERDEM doğan dedi ki:

  EVDE PRİZ VEYA BUNA BENZER MONTAJ YAPMAK İSTERİM

 6. berna dedi ki:

  prız montaj ısı ıstoyorum

 7. Davut dedi ki:

  Bu işi yap mak isterim ist Güngören’den ikamet etmek teyim yardımcı olursanız sevinirim tşk

 8. öznur dedi ki:

  istanbul cekmekoyde oturuyoum titiz biriyim işimde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir