İgdaş Gaz Dağıtım İş Başvurusu

İgdaş Gaz Dağıtım 1986 yılında  İstanbulun yakıt ihtiyacını karşılamak amacı ile kurulmuştur. İgdaş 4857 sayılı İş Kanunu, 2821 sayılı Sendikalar Kanunu, 2822 sayılı Toplu İş Sözleşmesi Grev ve Lokavt Kanunu ve 506 sayılı Sosyal Sigortalar Kanunu hükümlerine tabidir. İgdaş eleman alımlarında kendi internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz İgdaş Gaz Dağıtım İş Başvurusu amaçlı oluşturulan iş başvuru formlarını değerlendirmektedir.

Detaylı bir şekilde hazırlanan iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde dolduran adayların başvuru formları CV havuzuna alınır. Açık oluşan pozisyonlar için bu CV havuzundan faydalanılır ve pozisyon için uygun niteliklere sahip adaylar  sınava davet edilmektedir.  Başvurulan pozisyona göre değişmekle beraber İgdaz Gaz Dağıtım İş Başvurusu ‘nda bulunan adaylar yazılı ve sözlü sınavlara ve mülakatlara tabi tutulmaktadırlar.

0 comments on “İgdaş Gaz Dağıtım İş Başvurusu
 1. veysel atay dedi ki:

  1971 doğumluyum.evli ve iki çocuk babasıyım.istanbul sultançiftliğinde oturmaktayım.çok acil işe ihtiyacım var elimden her tür iş gelir. bilginize..

 2. hakan yılmaz dedi ki:

  28.yaşındayım evli ve 1çocuk babasıyım açık lise ögrencisiyim.b sınıfı ehliyet ve güvenlik sertifikam mevcut.sizlerle başarılı bir ortam yakalamak için bende varım.saygılarımla.05419526092

 3. metin altınok dedi ki:

  1982 doğumluyum evli 1 çocuk babasıyım düz lise mezunuyum b sınıfı ehliyetim var yaklasık 5 yıl e c a da doğal gaz sayacı imalatı ve sızdırmazlık testinde çalıştım kpss 2010 orta öğretim 77 puan aldım ve iş arıyorum
  saygılarımla.

 4. Şule Daştan dedi ki:

  Anadolu ünüversitesi İşletme[4 yıllık]bölümü mezunuyum.Şile de ikamet ediyorum.kpss 2010 puanım 65.acil işe ihtiyacım var.sınavlarınız hakkında bilgilendirirseniz sevinirimsaygılarımla.

 5. nuray dedi ki:

  merhaba Ankara da ikamet etmekteyim 33 yaşında işletme mezunuyum..bu işe girmek bu alanda kariyer yapmak istiyorum lütfen ilanımı dikkate alıp sınavlar hakkında detaylı olarak bilgilendirirseniz sevinirim.. Olumlu veya olumsuz cevabınızı bekliyorum.. saygılar..

 6. şaban dedi ki:

  işsizim çok acil iş istiyorum açık lise okuyorum. evliğim bir oğlum var kiradayım lütfen yardım edin .teşekkürderim

 7. HASAN KAHRIMAN dedi ki:

  1982 GIRESUN DOGUMLUYUM EVLI 1 COCUK BABASIYIM BASAKSEHIRDE IKAMET ETMEKTEYIM ORTA DERECEDE INGILIZCE BILIYORUM NE IS OLSA YAPARIM SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir