Koçtaş Müşteri Danışmanlığı

Kingfisher/B&Q ortaklığı ile ev geliştirme perakendeciliği ve yapı marketler sektörünün lider firmalarından olan Koçtaş Koç Holding yeni açılacak mağazasında görevlendirilmek üzere müşteri danışmanları aramaktadır.

Seramik, ev gereçleri, mobilya, yer döşemeleri, elektrik, aydınlatma, mutfak-banyo, vitrifiye, tesisat, ısıtma, nalburiye, dekorasyon-boya, beyaz eşya alanlarından birinde ürün bilgisi, teknik özellik ve satışında en az 1 yıl deneyimi olan adaylar ilgili ilana başvurabileceklerdir.

Firmanın büyüklüğü ile doğru orantılı olarak yoğun ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek özellikle haftasonu yoğunluklarında çalışmak isteyecek adaylar ilana başvurmalıdırlar. Sektörünün gerekliliği olarak müşterileriyle birebir çalışılan firmada çalışacak adayların müşteri memnuniyetini ön planda tutması, güler yüzlü olması ve iletişim yönünün güçlü olması gerekmektedir. Belirtilen özelliklere ek olarak Koçtaş, MS Office programlarına hakim ve en az lise mezuniyeti olan çalışma arkadaşları aramaktadır.

Koçtaş’ta çalışmak isteyen adaylar firmanın işe alım konusunda işbirliği yaptığı sitelerce başvuruda bulunabilirler. Detaylı bilgi için http://www.koctaskurumsal.com.tr/kariyer/ adresini ziyaret edebilir, yorumlar kısmından paylaşımda bulunabilirsiniz.

0 comments on “Koçtaş Müşteri Danışmanlığı
  1. nesil can tutaman dedi ki:

    Mrb Koçtaş ta herhangi bir bölümde çalışmak istiyorum müşteri danışmanlığı olarak.musteri memnuniyetini sağlayabileceğimden şüpheniz olmasın. 14 Şubat tarihinde cv mi verdim size daha sonra kariyer.netten başvuru yaptim hala haber bekliyorum sizden olumlu yönde. 2 yıllık üniversite mezunuyum.optimum AVM deki Koçtaş ta uygun olursa çalışmayı istiyorum.evime yakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir