İpragaz İş Başvurusu

1961 yılında EURAKA METAL  A.Ş. ünvanı ile kurulan ve 1966 yılında fransız Primagaz ile birleşerek bugünkü adını alan Türkiyenin vergi rekortmeni şirketlerinden İpragaz ailesinin bir çalışanı olmak istermisiniz? 1999 yılında Primagazın SHV Gaz tarafından satın alınmasıyla dünya devi bu şirketin bir parçası haline gelen İpragaz Türkiye geneline yayılmış olan 11 Tüplü Satış Müdürlüğü, 8 Tüplü Saha Ofisi, 9 Dökme ve Otogaz Satış Müdürlüğü, 2 Dökme ve Otogaz Satış Ofisi, 2 Dökme ve Otogaz Satış Bürosu, 16 LPG Dolum Tesisi, 3 Stoklama Terminali ve 15 adet depoya sahiptir ve işyerlerinde yaklaşık 670 kişiye istihdam sağlayarak Türk ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Çalışanlarına yemek, servis, özel sağlık sigortası, bireysel emeklilik sigortası, ferdi kaza sigortası gibi bir çok imkan sunun İpragaza iş başvuruları kendi internet sitesi aracılığıyla, mektup, E-posta ve iş başvuruları siteleri aracılığıyla yapılmaktadır. Sizde bu büyük ailede yerinizi almak ve İpragaz çalışanı olmanın avantajlarını yaşamak isterseniz hemen İpragaz İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz. Başvurunuz için sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden ilan başlığınızı, kişisel bilgilerinizi ve niteliklerinizi, iletişim bilgilerinizi içeren bir ilan metni oluşturarak eklemeniz yeterlidir. Genel Başvuru harici açık olan pozisyonlar:

 • Tesis İşci-Balıkesir
 • Kredi Risk Elemanı-İstanbul
 • Kredi Risk Elemanı-Kocaeli
0 comments on “İpragaz İş Başvurusu
 1. kemal aliğoğlu dedi ki:

  önlisans mezunuyum.askerliğimi tamamladım.daimi iş istiyorum.bilgisayar sertifikam var.iş deneyimim var.işimi askarlik nedeni ile bıraktım.şuan iş arıyorum.bölümüm büro yönt ve sek.kpss den 62 aldım.bünyenizde çalışmayı arz ederim
  perfection_61@hotmail.com

 2. UĞUR SAĞLAM dedi ki:

  2010 düz lise mezunuyum.sürekli olan bir iş ortamı arıyorum.
  bilgisayar sertifikam ve büro yönetimi ve sekreterlik belgem var.kpss den 73 aldım .
  TEŞEKKÜRLERİMİ ARZ EDERİM.
  ala_boran__92@hotmail.com

 3. UĞUR YİĞİT dedi ki:

  lise terkim e sınıfı ehliyet src pisko teknik belgesi mevcut aras kargo akgün ticaret aba banyo şöförlük yaptım daimi bir iş aramaktayım pozisyon şöförlük bünyenizde çalışmak isterim tşk. ederim.

 4. Aylin dedi ki:

  Muhasebe alanında görev yapmaktayım.Muhasebe ve personel özlük işlemleri konusunda bilgi sahibiyim.AÖf son sınıf öğrencisiyim.Kurumsal bir firmada görev alma çabasındayım.İlginize şimdiden teşekkür ederim.

 5. endüstürü meslek lisesi dedi ki:

  merhaba adım kadir endüstüri meslek lisesi mezunuyum bilgisayar sertifikam vaar 25 yaşındayım gsm 0535 357 38 34 ev 0262 526 36 82 baynaz_kadir@htmail.com

 6. şifa koçak dedi ki:

  Merhaba,
  01.03.1988 yozgat doğumluyum.

  Abant izzet baysal meslek yüksek okul muhasebe mezunuyum.Demirören şirketlerde showroom sorumlusu olarak 1 yıl görev yaptım.Netterm,netsis,sap,lks,eta proğramlarını biliyorum.

 7. cihat comart dedi ki:

  mekatronik teknıkerıyım aynı zamanda elektrik teknısyenıyım 2012 kpss den 73 puan aldım.teşekkürler…

 8. gürbüz akbulut dedi ki:

  merhaba 47 yaşında yüzde 46 raporu olan engelli emekliyim. çalışmamı engelleyecek bedensel özrüm yoktur.1993 1995 sonunda ipragaz aliağa dolum tesisinde bakım onarımda çalıştım.bir engelli kişi olarak ipragaz ışkkent tesisinde görev almak istiyorum.saygılar.

 9. gürbüz akbulut dedi ki:

  izmir bornova işkura kayıtlıyım.dolum tesisindeki tüm bakım işlerinde çalıştım.05354412604.teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir