İş Başvurusu İstanbul

Programcı

İstanbulda bilişim sektöründe hizmet vermekte olduğumuz şirketimizde ürettiğimiz projelerimizde bize destek olabilecek, 26 yaşını aşmamış, tam zamanlı olarak hizmet verebilecek, Visual Basic,  sql,  MS SSQL Server ve Asp programlarına hakim olan, ulaşım açısından Avcılar ve yakın çevresinde ikamet eden, asgari meslek yüksek okul mezunu bay veya bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. İlgilenen kişilerin detaylı özgeçmiş bilgilerini info@3tbilisim.com adresine yollamalarını rica ederiz.

Peyzaj Mimarı

İstanbulda güvenlik hizmeti sunmuş olduğumuz  havuzlu ve villalı sitelerin bahçe düzenlemelerinde görevlendirilmek üzere, eğitim veren üniversitelerin peyzaj mimarlığı bölümlerinden mezun olmuş, tercihen daha önce sitelerin peyzaj çalışmalarında bulunarak iş tecrübesi edinmiş, full time çalışacak, 40 yaşını aşmamış bay veya bayan peyzaj mimarı aramaktayız. Nitelikleri uyan adayların iş başvurusunda bulunmaları için info@istyonetim.com adresine özgeçmişlerini yollamaları yeterlidir.

İş Başvurusu İstanbul sayfamız üzerinden yayınlanan ilanlara başvuruda bulunmak için verilen iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan yorum bölümünden ücretsiz olarak ve üye olmadan iş ilanları verebilirsiniz. Lütfen ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

0 comments on “İş Başvurusu İstanbul
  1. ELEKTRİK TEKNİKERİ dedi ki:

    meraba istanbul ünüversitesi elektrik ve elektronik teknikeri 2006 mezunuyum.2008’den beri anel grupda calışıyorum.kendimi daha iyi geliştirecegim,becerilerimi,bilgimi ön plana cıkaracagım iş arıyorum.

  2. mc donalds ve collezione dedi ki:

    merhaba istanbulda mc donalds ve collezione’de çalıştım, satış becerimin yüksek olduğuna inanıyorum, giyim mağazalarında iş arıyorum tel:05457146955

  3. talat şentürk dedi ki:

    adım talat 01 31 1985 doğumluyum 6 senedir bu işi yapıyorum zenneciyim sizinle çalışmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim 0534 223 10 40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir