iş verenler,işverenler

İş Verenler, için özel olarak hazırladığımız İş Verenler sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamız  aradığınız elemanı en kısa sürede bulmanıza yardım etmek amacı ile dizayn edinmiştir. Her gün güncellenen site içeriğimiz ile sitemiz arama sitelerinde üst sıralarda yer alır ve ilanlarınız yüzlerce kişiye ücretsiz bir şekilde ulaşır.

iş imkanları sayfamız ilan vermek için aşağıda yer alan yorum bölümünden faydalanabilirsiniz. İlan metinlerinizi oluştururken sizlere örnek olması adına yayınlanan örnek ilan metinlerimizden faydalanabilir benzer şekillered ilan oluşturabilirsiniz. Lütfen ilanlarınıza iş başvurusunda bulunmak isteyecek kişi yada kurumların size ulaşabilecekleri bir iletişim bilginizi eklemeyi unutmayınız.

Yemek ve Temizliğe Bayan Eleman

İzmirde yer alan tekstil atölyemizde 20 kişilik personelimize öğle yemeği hazırlayarak servis edebilecek, ofisimizin ve yemekhanenin temizliğinden sorumlu olacak, idari personele çay kahve vebenzeri ikramlarda bulunabilecek, 35 yaşını aşmamış, dış görünümüne özen gösteren bayan eleman aramaktayız.

Güvenlik Elemanı

İstanbul Bahçesehirde yer alan sitemizde vardiyalı olarak hizmet verebilcek, güvenlik yaka kartına sahip, asgari 180 cm ve üzeri boya sahip,tercihen evli bay güvenlik elemanı aranmaktadır.

0 comments on “iş verenler,işverenler
  1. ismail dedi ki:

    slm ben ismail yavuz 1983 dogumluyum elektirik tesisat ustasıyım iş arıyorum 05358830373

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir