Konya Gazetesi İş Başvurusu

Konya Gazetesi Konyada basın sektöründe yayın yapan yerel gazeteler içerisinde halk tarafından en çok tercih edilen ve okunan gazetedir. Günlük tirajları çok yükset olan Konya Gazetesi buna paralel olarak her gün yüksek sayılarda ilan alır. Konya Gazetesi yakalamış olduğu bu başarısını istikrarlı bir şekilde sürdürmek ve yayın hayatına devam ettiği her gün daha da yükselebilmek için yeni çalışma arkadaşları aramaktadır. Sizlerde basın sektöründe hizmet vermek isterseniz ve Konyada ikamet ediyor yada edebilecek durumdaysanız Konya Gazetesi İş Başvurusu‘ nda bulunabilirsiniz.

Konya Gazetesi İş Başvurusu ‘nda bulunmak için sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden kişisel bilgilerinizi, eğitim durumunuzu, varsa iş tecrübelerinizi ve iletişim bilgilerinizi içeren yazınızı eklemeniz yeterlidir. Lütfen görev almak istediğiniz belli bir pozisyon varsa ayrıca belirtmeyi unutmayınız. Konya Gazetesi İş Başvurusu ‘nda başarılar dileriz.

0 comments on “Konya Gazetesi İş Başvurusu
  1. UĞUR ERKAN dedi ki:

    20,05,1988 doğumluyum.konyada ikamet etmekteyim.selçuk üniversitesi turizm ve otel işletmeciliği sbmyo mezunuyum. antalyada bir kaç farklı otelde meydancı,resepsiyonist;garson,yardımcı şef olarak çalıştı. gelişime açık,takım çalışmasını seven biriyim, orta derecede ingilizcem var. saygılarımı sunarım. cep numaram:0506 327 65 96

  2. makine ressamı dedi ki:

    unigraphics 7.5 kullanmaktayım cadcam ve kalıp tecrübem bulunmaktadır konyada ikamet ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir