Kredinizi biz çekelim siz ödeyin :)

Bilgi ve İletişim: http://www.kredinizibizcekelimsizodeyin.com

Bankalardan kredi çıkartma hizmeti de bir sanattır. Eğer öyle olduğunu düşünmüyorsanız kendiniz yapınız eğer beceremiyorsanız işi uzmanlarına bırakın ve bize ulaşın

kredinizibizcekelimsizodeyinBu durumda olan milyonlarca kişilerin başvurdukları bir yöntemdir. Size ait bilgiler ile birlikte kredi notunuzu yüksek göstererek kredinizin onaylanmasını sağlarlar. Ama belirli bir komisyon karşılığında. Bu komisyon ücreti sizin taleb ettiğiniz kredi miktarına bağlıdır. Yani kredi çekmek istediğiniz miktar ne kadar yüksek olursa sizden talep edecekleri komisyon ücreti de o kadar yüksek olmaktadır. Kredi danışmanları sizin bilgileriniz ile birlikte bankaya başvuru yaptıklarında krediniz kısa sürede onaylanır. Krediniz onayladığı zaman sizden kredi danışmanlarına komisyon ücretini ödemeniz gerekmektedir.

Ama sizden kredinizi onaylanmadan komisyon taleb ederlerse de kesinlikle kabul etmeyin. İlk önce kredinizin onaylanmasını bekleyin.Krediniz onaylandıktan sonra komisyon ücreti ödeyeceğini söyleyin. Kredinizi aldıktan ve komisyon ücretini ödedikten sonra, kredi taksitlerini hangi bankadan kredi kullandıysanız ödemelerinizi o bankaya yapacaksınız. Yani kredi danışmanları ile komisyonunu ödedikten sonra bir ilişkiniz kalmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir