KYK PORTAL ÇIKIŞ

Bazı durumlarda Kyk Wifi’den çıkış yapamıyor olabilirsiniz. Peki Kyk Wifi’den çıkış yapamıyorsanız ne yapacaksınız? Çıkış butonuna bastığınız halde ekrandan çıkış yapamıyorsanız ilk olarak internet bağlantınızı kesip yeniden bağlanmayı denemelisiniz. Bağlantı yaptığınız cihazınızı kapatıp yeniden açmalı ya da Kyk Portal çıkış işlemlerini tekrarlamalısınız. İşiniz bittiğinde portalden çıkışı geciktirmemeniz önemli bir husustur.

Normal bir durumda Kyk Portal çıkışı tıklayarak sayfadan çıkış yapıyor olmanız gerekir. Ancak bunun olmadığı yani çıkışın gerçekleşmediği durumlar da başınıza gelebilir. Böyle durumda ilk açılan ekranın sağ üst köşesindeki butona basıp, açılan ekrandaki çıkış yazan butona tıklayıp çıkış yapabilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz cihazdan çıkış yapmadan başka bir cihaz ile Kyk Wifi’ye bağlanmak istediğinizde “maksimum giriş hakkınız doldu, aynı anda birden fazla cihaz ile giriş yapılmamaktadır” uyası alırsınız. Bunun sebebi kullanıcı adınız ile sadece tek bir cihazla Kyk portale giriş yapabilirsiniz.

>> kyk nakil

Bazı durumlarda da “oturumunuz zaman aşımına uğramıştır. Lütfen ana sayfaya dönüp tekrar sisteme giriş yapmalısınız.” uyarısı ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda doğrulama sayfasına geri dönüp tekrar giriş yapmalısınız. Kyk Portal doğrulama giriş sayfasına http://portal.kyk.gov.tr web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir