Migros / Deneyimli kasap ve şarkütor alımı

Firma Hakkında Bilgi: Koç Holding tarafından kurulan ve kısa sürede Koç Holding’in en değerli markalarından biri haline gelen Migros hem küçük market zincirleri ile yaptığı evliliklerle hemde marketler zincirine yeni kattığı halkalar için personel alımlarını sürdürüyor. Migros iş ilanları Migros insan kaynakları tarafından yayımlanmaya devam ederken Türkiye geneli için deneyimli kasap ve şarkütor alımı ilanı yayımlandı.

Genel Nitelikler: Migros iş başvurusu için migros insan kaynaklarının adaylarda aramış oldukları genel nitelikler arasında günlük 9 saatlik vardiyalar halinde çalışabilecek olmaları, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmeleri, iş başvurusunda bulundukları pozisyon için mesleki deneyime sahip olmaları ve müşterilerin taleplerini eksiksiz olarak yerine getirebilmeleri yer almaktadır. Bu niteliklere sahip olmayan adayların doldurmuş oldukları Migros iş başvuru formu geçersiz sayılacaktır.

İş başvuru formu: http://www.migroskurumsal.com/IKBasvuru.aspx?IcerikID=54

0 comments on “Migros / Deneyimli kasap ve şarkütor alımı
 1. abdurkadir yavuz dedi ki:

  kasapşefi olarak çalışdım uğur center 4yıl üçler 5yıl namlıhipermarketlerinden ayrılma nedenim maaş podrosu askeri ücret olduğu için ayrılmak zorunda kaldım.Neden dersenmiz 60bin tl kredi almak zorundaydım.Askeri ücret olduğu için banka red cevabı verdi.Ev adresim.okmeydanı gürsel mah.tümleç sok.18.6cep telefonum………05369722013 migrosta çalışmak isiyorum neden derseniz tecrübemi göstertmek istiyorum.

 2. dursunali aras dedi ki:

  ıstanbulda calısmısım toplam iş tecrubem 15 yıldır bursaya yenı taşındık eyerkı bana sans verilir ise o sansı degerlendırmek isterım cep 05442033560

 3. doğan biçer dedi ki:

  ben 3 yıldır et ve balık kurumunda çalıştım ve hala çalışıyorum günlük 600 kg.et tüketimi var çok aşırı yoğun iş potansiyeli var çok şükür hepsini yapabiliyorum kendime güveniyorum.ev adresim 71 evler mah.uygar sok. 44/2 ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR TEL.CEP…saygılar…

 4. Murat koçak dedi ki:

  1998 den buyana usta kasabım reyonculuğum ve hazırlamam harikadır yaşım 29 Migros’ta çalışmak isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir