Milliyet İlan Ver

Beton Parke Operatörü

Adapazarında beton yapı ve altyapı malzemelerinin üretimini gerçekleştirmekte olduğumuz fabrikamızda Beton Parke Operatörü olarak görevlendirilmek üzere Adapazarında ikamet eden yada fabrikamızın lojmanlarında kalabilecek, askerlik hizmetini tamamlamış ve askerlikle ilişiği olmayan, Beton Parke Operatörü olarak iş deneyimine sahip olan, beton kilitli parke basım makinalarında hizmet verecek bay çalışanlar aramaktayız. İlgilenenkişiler özgeçmişlerini alpererman@yahoo.com mail adresine yollayabilirler…

Grafiker

Üniversite mezunu evli bayanım.  Özel bir şirkette grafiker olarak hizmet vermekteyim. Ek gelir elde edebilmek için evden freelance olarak çalışabileceğim iş projeleri arıyorum. Çok iyi seviyede corel ve photoshop biliyorum. Şu anda matbaada çalışıyorum ve cumartesi pazar günlerinde mesaim yok.  Dilerseniz hafta içi akşam dilersenizde hafta sonu tam gün şeklinde hizmet verebilirim.

Her gün yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilen Milliyete İlan Ver sayfamıza sizlerde ücretsiz olarak ilan verebilirsiniz. Sayfamıza ilan vermek için aşağıda yer alan yorum bölümünden ilan başlığı, ilan metni ve iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterlidir. İlanlarınıza başvurular sizin vereceğiniz iletişim bilgileri üzerinden gerçekleşeceği için lütfen ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir