Öğrenciye Senetle Kredi Verilir

Başvuru adresi: https://www.anindakredi.gen.tr/senetle-kredi/ Acil nakit ihtiyaçlarımızı karşılamak için ilk başvuru yaptığımız yer bankalar oluyor. Fakat banka kredisi kullanabilmeniz içinde tarafınıza sıralanan tüm şartları eksiksiz olarak yerine getirmeniz gerekiyor. Örneğin kredi notunuz düşük olamayacak yani geçmiş dönem gerek kredi gerek ise kredi kartı ödemelerinizi zamanında yapmış olmalısınız. Buna ek olarak da aylık net gelir sahibi olmalısınız. Peki, öğrenciye kredi veren banka var mı?

Öğrencilere Kredi

Öğrenciler aylık net gelir sahibi olmadığı için maalesef banka kullanılan kredinin geri ödemelerinin yapılmayacağını düşündüğünden kredi vermeyecektir. Öğrencilere genel olarak bankalar kredi kartı vermektedir. Bu kredi kartı içerisinden de nakit avans kullanabilirsiniz.

Kullandığınız nakit avansınızı ise aylık vadelere bölerek geri ödeyebilirsiniz. Bunun için aylık gelirinizin olmasına, SSK gibi sosyal güvencenizin olmasına da gerek bulunmamaktadır. Garanti bankası, HSBC bank, ING Bankası gibi bilinen birçok bankadan kredi kartınızı alarak kullanıma başlayabilirsiniz. İsterseniz resmî web adresi üzerinden isterseniz de bankanın size en yakın şubesine giderek başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir