Ön Ödemsiz Senetle Kredi Başvurusu 2021

Site: https://www.onodemesizkredi.com/ Kredi başvurularına anında cevap verilmektedir. Burada önemli olan cevabın olumlu veya olumsuz olmasıdır. Kredi notunuz düşükse olumlu cevap almanız bir süreç alabilir bunun için sabırlı olmalısınız. Kredi notumuz yüksek ise, bankalara olan borçlarımız yok ise veya bankalara olan borçlarımızdan hacizlik değil isek, istediğimiz bankadan kredi çekebiliriz. İhtiyaç kredilerini 36 ay vade ile, araç kredilerini 48 vade ile, konut kredileri için ise 120 ay vade ile kredi çekebiliriz. Bankalardaki kredi şartlarını, faiz oranlarını web sitelerinden kolaylıkla araştırabilirsiniz. Bankalardan kredi çekmek için bankalara gidip sıra beklemek zamanımızı harcamamıza artık gerek yok. Çünkü internetten oturduğumuz yerden bankaların tüm prosedürlerini, faiz oranlarını öğrenebiliriz. Hemen TC kimlik numaramızı, adımızı, soyadımızı ve iletişim bilgilerimizi yazarak kredi veya kredi kartı başvurusunda bulunabiliriz.

İnternetten Kredi Başvurusu

TC kimlik numaranızdan sistem bizimle ilgili tüm bilgilerimize bakar. Yani daha önce bankalarla olan tüm ödemelerimizi kontrol eder. Eğer kredi notumuz yüksek ise ve diğer bankalara borçlarımız yoksa kredi sonucumuz birkaç dakika içinde iletişim bilgilerimize iletilmektedir. Ama kredi notumuz düşük ve bankalara olan borçlarımız gelirimizin %45 ini kapsıyorsa, kredi sonucumuz olumsuz gelebilir. Eğer kredi sonucumuz olumlu gelmiş ise, krediniz onaylanmıştır, en yakın şubesine gidip kredinizi alabilirsiniz diye bir sms gelir. Bizde hazır olan kredimizi kimliğimiz ve gelir belgemiz ile şubeye gidip kredimizi kullanabiliriz. Bazı bankaların hızlı kredileri de mevcuttur. Bu hızlı kredilere başvurduğunuz taktirde, anında kredi sonucunuz gelir. İstediğiniz miktarı anında başka bir hesaba dahi geçebilirsiniz. Yani kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

Banka şubelerine gitmeden, bir çok evrak prosedürlerine uğraşmadan kredinizi kullanabileceğiniz bir sistem. Ama diğer kredilere nazaran faiz oranları biraz daha yüksek olabilir. Çünkü sizi birçok evrak imzalamalarından, gelir belgesi çıkarmanızdan kurtardığı için faiz oranı biraz daha yüksektir. Tabi sizin seçiminiz. Sadece bilgisayarlardan değil, artık yanımızdan hiç ayırmadığımız cep telefonlarımızdan da istediğimiz yerde kredi başvurusunda bulunabilir. Hatta kredi çektiğimiz bankanın cep mobil uygulaması sayesinde, kredi taksitlerimizi ödemek için banka şubesine gitmeden cep mobil uygulamasından kredi kartımız ile veya herhangi bir banka hesabımız ile kolaylıkla ödeyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir