Oriflame Temsilcisi Olmak…

Tam zamanlı çalışmak istemiyor, sermayeniz yok ama kendi işinizi kurmak istiyorsanız hayallerinizdeki işi size Oriflame sunuyor. Oriflame Temsilcisi Olmak son derece kolay. Temsilci olmak için yapmanız gereken tek şey Oriflame internet sitesi üzerinden satış danışmanı başvuru formunu doldurmak. Eğer tanıdığınız bir satış danışmanı var ise satış danışmanı tarafından da üye yapılabiliyorsunuz. Satış danışmanından elde edeceğiniz başvuru formunu doldurarakta üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz. Oriflame üyelik ücreti 30 lira.

Ancak Haziran ayı için düzenlenen kampanya çerçevesinde sadece 1 lira ödeyerek Oriflame satış temsilcisi olabiliyorsunuz. Oriflame temsilcisi olduğunuz anda tarafınıza Oriflame ürünlerinden oluşan tester seti ve o ay için geçerli olan satış kataloğu gönderiliyor. Katalog üzerinden satış yapmaya başlıyorsunuz. Aldığının siparişleri topladıktan sonra Oriflame firmasına ister internet sitesi üzerinden isterseniz de telefon aracılığı ile bildirebiliyorsunuz. Gelen siparişlerinizi teslim ederek ücretlerini topluyor daha sonra ise faturanızı bu paralar ile ödüyorsunuz. Bu işlemden sonra % 25  oranında para kazanmış oluyorsunuz.

Son oriflame kataloğu görmek istermisiniz

0 comments on “Oriflame Temsilcisi Olmak…
  1. endüstürü meslek lisesi dedi ki:

    merhaba adım kadir baynaz 03 01 1986 kayseri dogumluyum endüstüri meslek lisesi metal işleri bölümü mezunuyum saglık sorunum yok adli sicilim yok bilgisayar setifikam var kocaeli/körfezde ikamet ediyorum gsm 0535 357 38 34 tel 0262 526 36 82 E-mail adresim=baynaz_kadir@hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir