Outlet Park İş Başvurusu

İstanbulda yer alan en büyük Outlet merkezlerinden biri olan ve sadece İstanbulda yaşayanların değil yakın illerde ikamet etmekte olan kişilerinde çok ucuz olan fiyatlardan yararlanmak amacı ile sıkça ziyaret ettiği Outlet Park  56.000 metrekarelik dev bir alana inşaa edilmiştir. İçerisinde aksesuar, ayakkabı-çanta, bay bayan çocuk giyim, eğlence, elektronik beyaz eşya, ev dekarasyon, hizmet, kitap müzik hobi  hediyelik eşya, market, restaurant ve cafeler gibi çeşitli sektörlerde hizmet vermekte olan yüzlerce mağazası ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

 Ülkemizde bulunan en kaliteli markaları çatısı altında toplama başarısı gösteren Outlet Park mağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen kişilerin Genel İş Başvurularını kabul etmektedir. Sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden Outlet Park İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz. Açılan pozisyonlar için nitelikleri uyan kişiler mülakata davet edilecektir.

0 comments on “Outlet Park İş Başvurusu
  1. sinan dedi ki:

    mraba ben sinan satış danışmanıyım 5 yıllık giyim ayakkabı satış işini yaptım merterde E ehliyetim var artı Özel güvenlik görevlisiyim (silahl) GÜNGÖREN 05396019771

  2. futbol federasyon eski başkanı dedi ki:

    Merhabalar şuan çalışmamaktayım. Fakat daha önceki çalıştığım firmalar ve referanslarım iyidir meslek ise makam şöförlük ağırlıktadır. Son dört yıl ise satın alma sorumlusu olarak çalışmaktaydım.Çalıştığım referanslar sultan ahmet adliyesi,bileşim a.ş,bjk spor kulübü,star gazetesi ve tv 24 ve futbol federasyon eski başkanı tüm yazdıklarım yerlerin makam şöförlüklerini yaptım.Son dört yıl star gazetesi ve tv 24 satınalma sorumluluğunu yapmaktaydım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir