Renault İş Başvurusu

Türkiyenin lider araba markalarından olan ve Türkiyede üretmiş olduğu araçları yurt dışınada ihraç eden Renaultun çalışanlarına özel olarak sunduğu iş imkanlarından faydalanmak ve Renault markası altında iyi bir kariyer yapmak için hemen sayfamızın altında yer alan yorum bölümünden aşağıdaki örnek ilanımızda da olduğu gibi ilan başlığınızı, kişisel bilgi ve niteliklerinizi ve iletişim bilgilerinizi ekleyerek Renault İş Başvurusu‘nda bulunabilirsiniz. Renaultun üretim yaptığı fabrika Bursada bulunmaktadır ve bu fabrikaya iş başvurusu ve staj başvurularında bulunabilirsiniz. Fabrika için yapılan tüm başvurular sadece Bursa ili için kabul edilmektedir. Renaultun satışını,pazarlamasını ve satış sonrası servis işlerini yürüten bölümü ise MAIS A.Ş. dir. MAIS A.Ş. için Türkiye genelinde iş başvurusu ve staj başvurusunda bulunabilirsiniz. İş başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını dileriz.

Meslek Lisesi Mezunuyum

Bursada bulunan Renault fabrikanızda çalışmak istiyorum. Endüstri Meslek Lisesi Metal İşleri Bölümü mezunuyum. 1982 Bursa doğumluyum ve bekarım. Askerlik hizmetimi tamamladım. Her türlü işi yapabilecek kapasiteye sahibim. İlginiz için teşekkür ederim.

0 comments on “Renault İş Başvurusu
 1. hasbi kıymaz dedi ki:

  27 yaşındayım gazi ünüversitesi atatürk meslek yüksek okulu otomotiv bölümü mezunuyum src4 ve src2 belgelerim var ankarada ikamet etmekteyim herhangi sağlık sorunum yok askerliğimi tamaladım.

 2. NECDET UZUN dedi ki:

  DEMİRTAŞPAŞA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM ASKERDEN YENİ GELDİM VARDİYALI ÇALIŞABİLİRİM GİRİŞİMCİ VE ÇALIŞKANIMDIR YAŞIM 23 GSM 05387337111

 3. hasan dedi ki:

  BEN HASAN DANIŞAN 1989 DOĞUMLUYUM.ANKARA KEÇİÖRENDE OTURUYORUM.MS Office (MS Word, Excell, Powerpoint, Outlook)
  Windows XP,Vista ,Bilgisayar Donanımı(Teknik Servis)
  E-MAİL:hasandanisan_66@hotmial CEP:05438042094

 4. aydın dedi ki:

  merhaba ben aydın özcan sivas zara doğumluyum endüstri meslek lisesi metal işleri bölümü mezunuyum.firmanızda çalışmak istıyorum ılgılenırsenız memnun olurum..05455828177

 5. alparslan budak dedi ki:

  1979 doğumlu olup 2003 2011 yılları arasında toyoda forklift oparatörü olarak görev yaptım,forklift ehliyetim var,normal ehliyetim de var meslek lisesi elektrik elektronik mezunuyum referansım toyota dır tlf num 05333763348 teşekkürler..

 6. süleyman çetinkaya dedi ki:

  2002-2009 yılları arasında türk silahlı kuvvetlerinde uzman çavuş olarak görev yaptım sözleşmem bittiginden dolayı ayrıldım kurumunuzda özel güvenlik müdürü,amiri,şefi olarak uygun görüldügünde görev almak istiyorum bilgisayar,dakdiloğrafi,santral,telsiz, telefon, teleks semaç jeneratör srücü belgesi b+a2 özel güvenlik kimlik kartı bulunmaktadır 5446338763

 7. motor bölümü dedi ki:

  ben 1976 ankara polatlı doğumluyum endüstri meslek lisesi mezunuyum 11 sene ortadoğu rulman fabrikasında tezgah oparatörü olarak çaıştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir