Sabah Gazetesi İlan Ver

Temizlik Elemanı

İstanbulda bulunan güzellik merkezimizde temiz elemanı olarak görevlendirilmek üzere, tam zamanlı olarak çalışabilecek, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 25-45 yaş aralığında bulunan, güzellik salonumuzun rutin günlük temizlik işlerini gerçekleştirecek, çalışanlarımıza ve gelen misafirlerimize çay, kahve vb. ikramlarda bulunabilecek, güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren bayan eleman aranmaktadır. İş başvurularınız için dyt.gamzekacar@gmail.com adresine CV yollayabilirsiniz.

Kalite Sorumlusu Personel

İzmirde bulunan şirketimizde istihdam edilmek üzere, kalite sorumlusu olarak görev üstlenecek, askerlik ile ilişiği bulunmayan, çok iyi seviyede İngilizce yada Flemenkçe (Hollandaca) konuşabilen (bu iki dilide bilen adaylar öncelikli olarak tercih edilecektir yada ikinci bir yabancı dil bilmesi tercih sebebi olacaktır), kalite yönetimi konusunda bilgi ve deneyim sahibi, işi gereği sıklıkla seyahat edebilecek, İzmir İstanbul ve Antalya ofislerimizde görev alacak, 35 yaşını aşmamış bay çalışma arkadaşı uymaktayız. Nitelikleri uyan adaylar resimli özgeçmişlerini muhasebe@controlunion.com adresine yollayar iş başvurusunda bulunabilirler.

Sabah İlan Ver sayfamızın üzerinden ücretsiz olarak ve dilerseniz üye olmadan her türlü ihtiyacınıza yönelik ilan verebilirsiniz. Sayfamızdan ilan vermek için yukarıda yer alan ilan metinlerimize benzer yapılarda oluştururak iletişim bilgilerinizide eklemiş olduğunuz ilanlarınızı yorum bölümünden girebilirsiniz.

0 comments on “Sabah Gazetesi İlan Ver
  1. şoför emrulah dedi ki:

    gebzede oturuyorum 23 yaşındayım şoförüm iş arıyorum uzunyol olabilir

  2. şoför emrulah dedi ki:

    gebzede oturuyorum 23 yaşındayım şoförüm iş arıyorum uzunyol olabilir 05415799137

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir