Seda Sayan Evlilik Programı Başvurusu

Evlenmek isteyen ve bir türlü ruh ikizini bulamayan bekarlar, Seda Sayan’ nın Evleneceksen Gel isimli evlilik programına başvuru yapabilirsiniz.

Eleneceksen Gel evlilik programını Seda Sayan ile Uğur Arslan Show Tv ekranlarında birlikte sunuyorlar. Evlenmek isteyen çiftlere aracılık yapan programın farklı bir formatı var. Programa evlilik için başvuru yapan kişiler profesyonel bir ekip tarafından büyük bir titizlikle seçiliyorlar. Hafta içi her gün süpriz katılımcıların ve farklı heyecanların katıldığı program Show Tv izleyicişeri tarafından büyük ilgi görüyor.

Birbirine uyumlu çiftleri tanıştırıp evlenme maksadıyla bir araya getiren programda evlenmeye karar veren çiftlere gene Show Tv destek olarak canlı yayında herkesin önünde evlendiriyorlar.

Seda Sayan’ nın Evleneceksen Gel evlilik programına siz de evlenmek için başvuru yapmak istiyorsanız http://www.showtv.com.tr/program/programlar/evleneceksen-gel/ internet adresinden başvuru formunu doldurup yollayabilirsiniz.

Siz de yanlızlığınızın sesini duyurmak istiyorsanız, farklı heyecanlı buluşmaları yaşamak istiyorsanız Seda Sayan Evleneceksen Gel evlilik programına hemen başvurabilirsiniz.

Formdaki bilgileriniz incelenip size geri dönüş yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir