Söke Bağarası Mustafa Sakarya Bülbül Hoca

SÖKE BAĞARASI BÜLBÜL HOCA

Mustafa Sakarya namı diğer Bülbül hoca 1934 yılında Konyanın Hadım Korualan kasabasında doğmuştur. 1964 yılında Söke Bağarasına göç ederek, orada yerleşmiştir.

Söke Bağarasında zamanla medyumluk yaparak ünlenmiştir. Müspet ilimin çare bulamadığı olaylara çare olduğu söylenerek ünü artmıştır. Söke Bağarasında, Bülbül hoca bakım yaparken anne ismini, doğum tarihini öğrenerek yıldızlar yardımıyla muska yazmaktadır.

bağarası bülbül hoca

bülbül hoca söke

söke bağarası bülbül hoca

 

Bakım günleri; Pazartesi, Perşembe, Cumartesi, Pazar günleridir. Önceden randevu verilmemektedir. Bakım yaptırmak isteyenler sabah 06.00 da Bülbül hocanın kapısında olmak zorundadırlar. Orada sıra olunmaktadır. Kapısında sıra beklerken durumunuz acilse, söylemenize gerek kalmadan o anlıyor ve tedavi etmek için sizi içeri çağırmaktadır. Bakım için gelenlere refakatçı şartı bulunmaktadır. Yalnız hasta bakımı yapmamaktadır.

One comment on “Söke Bağarası Mustafa Sakarya Bülbül Hoca
  1. Tülay dedi ki:

    Kanser hastasıyım bereket duası evimize bereket huzur istiyorum oğlum trafik kazası yaptı mahkememiz var sonucu Hayır olmasi için aynı oğlum sözlü sonucu evlilik mi inşallah sonu iyi olur eşim öğretmen ben memuru çift maaş olmamıza rağmen borcumuz bitmiyor vb.durumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir