Tai İş Başvurusu

Havacılık sektörünün önemli isimlerinden biri olan Tai iş başvurusu yapmak ister misiniz? 1984 yılında kurulan Tai, kurulduğu günden bu yana pek çok projeye imza atmış ve her birini de başarı ile tamamlamıştır. Havacılık sektörüne dair ihtiyaç duyulan her türlü ihtiyacı karşılamak amacı ile hizmet veren Tai, insansız hava uçağı projesi ile de adından sıkça söz ettirmktedir. Tai, sadece ülkemizde değil yurt dışında da pek çok faaliyeti ile çalışmalarını sürdürmektedir.

 

TAİ Personel Alımı

Yurtdışına havacılık sektörü ile ilgili sayısız parça göndererek üretimlerine devam etmektedir. Teknoloji devi olarak nitelendirebileceğimiz Tai, başarılı çalışmalarının yanı sıra kariyer imkanları da sunuyor.

TAİ İş Başvuru Formu

Tai uzun yıllardır havacılık alanında hizmet veriyor. Her geçen gün daha da büyüyor ve büyüme hedefleri doğrultusunda personel alımı yapmaya devam ediyor.Eğer siz de bu dev isimle çalışmak ve kariyer yapmak istiyorsanız Tai web sayfasından iş başvurusu yapabilirsiniz. Sayfada bulunan Açık pozisyonlar linkine tıklayarak sonrasında açılan sayfadaki başvuru formunu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, Açık pozisyonlar linkine tıkladığınızda yayınlanmış iş ilanlarını da görebilir, kendinize uygun pozisyon bulduğunuz takdirde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir