Tav iş başvurusu

Türkiye’nin lider havalimanı işletmelerinin  başında yer alan, yurt dışında Türkiye’yi başarıyla temsil eden büyük  firmalardan olan TAV, büyümedeki yoluna başarılı istihdamlarla devam etmek istiyor.

Yılda ortalama 300 havayolu şirketine hizmet veren şirket, yolcu yiyecek-içecek-yer- güvenlik işletme- bilgi işlem hizmetleri, gibi birçok operasyonda hizmet vermekte. İçinde yer aldığı sektör göz önüne alınırsa adayların son derece sabırlı, yoğun ve esnek çalışma koşullarına ayak uydurabilecek, daima güler yüzlü olabilecek, kurumu benimseyip temsil edebilecek, planlama organizasyon yeteneği olan, etkin çözüm üretebilen, stresli durumlarda özgüvenini ve pratikliğini yitirmeyen kişiler olması gereklidir.

Tav iş başvurusu için bu özelliklere sahip olduğunu düşünen adaylar daha detaylı bilgi ve başvuru için firmanın ilanlarını inceleyebilirler.

0 comments on “Tav iş başvurusu
  1. kadir BAYNAZ dedi ki:

    ADIM KADİR BAYNAZ 03.01.1986 kayseri dogumluyum kocaelide ikamet ediyorum aöf dış ticaret okuyorum 1 sınf temel ingilizce temel bileşim sistem genel muhasebe bilgisayarlı muhasebe lks2 dış ticaret paket programı ticarte postal ttn bileşimleri bilgisayar sertifikası Q klavye de on parmak yazabiliyorum güvenlik olarak çalışıyorum iyi günler dilerim anlayışınız için şimdiden tesekkür ederim tel 0535 357 38 34- 0262 526 36 82

  2. ümit çelik dedi ki:

    vale garsonluk ne olursa yaparım şuanda çalışıyorum askerliğimİ bitireli 2 sene oldu ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir