Tefeci Ara Bul 2018

Acil para ihtiyacınız var ve tefeci bulmak istiyorsanız arama yapabileceğiniz bir adres: www.tefecibul.com..

Devletin tefeciler ile ilgili olarak yürüttüğü çalışmalar ile birlikte, tefecilere ulaşmak gittikçe zorlaşmaya başladı. Tefecilik elbette yasallığı tartışılamayacak kadar illegal bir iştir. Fakat yine de bir kültür halinde meslek olarak yapılmaya devam edilmektedir. Bunun önüne geçilemediği için, devlet güçleri bulabildikleri her ipucunu, onları yakalayıp cezai yaptırım uygulayabilmek için kullanmaktadırlar. Bu nedenle ulaşım gittikçe zorlaşmıştır.


Bildiğiniz gibi tefeciler devlet tarafından ifşa edildiği için artık farklı yöntemler ile işlerine devam etmektedirler. Devlet tefeciler ile mücadele konusunda ciddi bir hassasiyet gösterdiği için, tefeciler daha yasal görünümlü işler yaparak, kazanç sağlamanın derdine düşmüşlerdir. İşte bu noktada tefecilerin yeni taktiği de komisyon ile altın satmaktır. Peki bu işlem nasıl gerçekleşiyor?
İşte tefecilerin yeni sektörü ve yeni çalışma alanları bu şekilde gelişmektedir. Böyle bir ilan ile karşılaşırsanız, tefeci olduklarını bilerek itibar etmemenizi öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir