Tubitak-Sage İş Başvurusu

Ülkemizde teknolojik alanlarda ar-ge çalışmaları sürdüren Tubitak pek çok yeni teknolojik başarıya imza atıyor. Çalışanlarına başarılı olmaları için her türlü eğitim desteği veren Tubitak bunun yanı sıra son teknolojik cihazlara sahip modern çalışma imkanları bunuyor. Yeni başarılara imza atmak için pek çok araştırma projesini aynı anda yürüten Tubitak-Sage bu çalışmalara katkı sağlayabilecek yeni personeller arıyor.

Aşağıda yer alan açık pozisyonlar için eleman alımında bulunacaktır. İlanların detaylarını ve başvuru koşullarını Tubitak resmi internet sitesi üzerinden edinebilirsiniz. Tubitak-Sage  İş Başvurusu için açık olan pozisyonlar şöyle:

AR-GE PERSONELİ (GSGGKB02) Ankara TÜBİTAK-SAGE

AR-GE PERSONELİ (MKGKYB02) Ankara TÜBİTAK-SAGE

AR-GE PERSONELİ (MHGHBB01) Ankara TÜBİTAK-SAGE

AR-GE PERSONELİ (MUGUMB11) Ankara TÜBİTAK-SAGE

AR-GE PERSONELİ (SOGOMB05) Ankara TÜBİTAK-SAGE

AR-GE PERSONELİ (UDGUMB04) Ankara TÜBİTAK-SAGE

 

 

0 comments on “Tubitak-Sage İş Başvurusu
 1. hasan dedi ki:

  çalışmak istiyorum

 2. nuray dedi ki:

  merhaba,Ankaradan ben,33 yaşındayım,işletme mezunuyum.. sizinle çalışmayı bu yolda ilerlemeyi çok isterim,ayrıyeten işsizim mağdurum.. ilanımı dikkate alırsanız sevinirim sizden haber bekliyorum saygılar..

 3. GÜLŞEN ÇOBAN dedi ki:

  Merhaba;
  Denizli’den ben,Sağlık Kurumları işletmeciliği mezunuyum. Sizinle çalışmayı bu yolda ilerlemeyi çok isterim,ayrıyeten işsizim mağdurum.İlanımı dikkate alırsanız sevinirim sizden haber bekliyorum
  saygılar..
  tel:0 545 413 99 78

 4. Fatma Tuğba Demir dedi ki:

  Iyi günler 24 yaşındayım matematık bölümü mezunuyum bünyenizde çalışmak istiyorum talebimi değerlendirirseniz sevinirim.

 5. gülbahadır dedi ki:

  gıda teknikeriyim bünyenizde çalışmak isterim . Teşekkürler.

 6. HACI LEVENT dedi ki:

  1989 Doğumlu olup, 4 yıllık maliye bölümü mezunuyum. Askerliğimi yaptım. B ve A2 ehliyetlerim var. F klavye 10 parmak ile bilgisayar sertifikam var iş arıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir