Ümraniye İş İlanları

Stajer Öğretmen

İstanbulda hizmet vermekte olan kurumsal dershanemizin Ümraniye şubesinde 2011-2012 sezonu öğretmen kadrosunda görevlendirilmek üzere üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olarak öğretmenlik yapmaya hak kazanmış, yoğun iş temposunda hizmet verebilecek, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, öğretmenlik mesleğini severek yapacak, bay ve/veya bayan stajer öğretmenler aranmaktadır. İlgilenen öğretmen arkadaşların özgeçmişlerini umraniyeacidershanesi@hotmail.com adresine yollamalarını rica ederiz.

Güvenlik Elemanı

İstanbulda faaliyet göstermekte olan güvenlik şirketiyiz. Şirketimizin Dudullu/Ümraniyede gerçekleştirmiş olduğu güvenlik projesinde güvenlik elemanı olarak istihdam edilmek üzere özel güvenlik kimlik kartına sahip, 22 yaş üstü ve 40 yaş altı bay çalışma arkadaşı aramaktayız. Nitelikleri uyan adayların özgeçmişlerini varsa iş tecrübelerinide ekleyerek info@sademgrup.com mail adresine göndererek iş başvurusunda bulunabilirler.

İstanbulun ticaret hayatının en yoğun yaşandığı bölgelerinden biri olan Ümraniye için oluşturmuş olduğumuz Ümraniye İş İlanları sayfamıza hoş geldiniz. Ümraniye İş İlanları sayfamız üzerinden ücretsiz olarak ve dilerseniz üye olmadan ilan vermek için yorum bölümünden ilan girişlerinizi yapmanız yeterlidir. Sayfamız üzerinden ümraniyede eleman ve iş arayanlar ilan verebilirler.

kaynak: istanbul iş ilanları

0 comments on “Ümraniye İş İlanları
  1. çocuk gelişimi dedi ki:

    AÇIK ÖGRETİM LİSE MEZUNUYUM 3-6 YAŞ ÇOCUK EGİTIMİ GELİŞİMİ VE ETKINLIKLERİ 520 SAATLİK KURSBİTIRME SERTIFIKAM VAR.ANAOKULU,YUVA,KREŞ’DE ÇALISMAK İSTIYORUM.SERTIFIKAMI DAHA YENI ALDIM İŞ DENEYIMIM YOK FAKAT SABIRLI VE ÇOCUKLARI SEVEN BIRIYIM BU İŞİ GERÇEKTEN YAPMAK İSTIYORUM sancaktepe yenidoganda oturuyorum ilgili eleman arayanlara duyurulur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir