Yeni Asır Gazetesi İş ilanları

Ege Bölgesine özel olarak hazırlanan ve en çok tercih edilen yerel gazete olan Yeni Asır Gazetesi Turkuvaz Medya Grubuna bağlı olarak hizmet vermektedir. İçerisinde bir prestijli markayı bulunduran Turkuvaz Medya Yeni Asır Gazetesi ile Egenin tartışılmaz lideri konumundadır. Özellikle iş ve elaman arayanların bir numaralı tercihi olan insan kaynakları sayfası ile iddalı olan Yeni Asır Gazetesi almış olduğu ilan sayısı ilede günlük tiraj rakamını artırmaktadır.

Yeni Asır Gazetesi İş İlanları

 Sizlerde Turkuvaz Medya Grubu ayrıcalığı ile Yeni Asır Gazetesi ‘nde görev almak isterseniz sayfamız aracılığı ile Yeni Asır Gazetesi İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz. Yeni Asır Gazetesi İş Başvurusu için sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden CV lerinizi ekleyebilir yada kişisel bilgilerinizi, eğitim durumunuzu, iletişim bilgilerinizi içeren bir ön yazınızı ekleyebilirsiniz. İş Başvurunuzun olumlu sonuçlanabilmesi için lütfen başvurularınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi ve doğruluğunu kontrol etmeyi unutmayınız.

0 comments on “Yeni Asır Gazetesi İş ilanları
 1. ayşegül nazlı dedi ki:

  açıköğretim türk dili edebiyatı öğrencisiyim,bilgisayar bilgim var
  bölümümle ilgili olarak bitirdiğimde yükselme şansımın olacağı bir departmanda,gazetenizde daimi olarak çalışmaya başlamak istiyorum,şimdiden teşekkürlewr,iyi günler..

 2. ayfer aslan lojistik mezunuyum dedi ki:

  meslek yüksek okul lojistik mezunuyum bana uygun bir iş bulunmasını rica ediyorum saygılar

 3. SİNEM dedi ki:

  İYİ GÜNLER,BEN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ RADYO,SİNEMA VE TV 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİNDE GAZETENİZDE VERİLECEK HERHANGİ BİR İŞTE GÖREV ALMAK İSTİYORUM.
  ZAMAN AYIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

 4. yeni asır gazetesi dedi ki:

  Selçuk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. Konya Yenigün gazetesinde kültür-sanat sayfası editörlüğü, söyleşi, haberler ve köşe yazıları yazdım. Palet ve Gençlik Yayınları’nda Editör, Redaktör ve Genel Yayın Yönetmeni olarak görev aldım. Kendi çabalarımla Müsvedde ve Kırk Bir Kere Edebiyat dergilerini çıkardım. Askerliğimi yaptım. 16.01.1987 tarihinde Ankarada doğdum. Ankarada ikamet ediyorum fakat İstanbul’da da ikamet etmekteyim. En çok çalışmak istediğim şehir İstanbul’dur..

 5. halkla ilişkiler dedi ki:

  pamukkale üniversitesi halkla ilişkiler ve tanıtm mezunuyum. izmirde oturuyrum.gazetenizde basın ve halkla ilişkiler ile ilgili kendimi geliştireceğim uygun bir iş almak istiyorum. şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir