Zorlu Holding Üst Düzey Yönetici Şöförü

Ülkemizin en büyük ve güçlü holdinglerinden biri olan Zorlu Holdin Üst Düzey Yönetici Şöförü arıyor. Zorlu Holding çatısı altında hizmet vermekte olan üst düzey yönetici için aranılan makam şöförünün İstanbul da Üsküdar, Beykoz ve Kadıköy yada yakın çevresinde ikamet etmesi şartı bulunuyor. Bu civarlarda ikamet ediyor ve Zorlu Holding güvencesi altında mMakam şöförü olarak çalışmak istiyorsanız sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden ücretsiz olarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş başvurularınızın sonuçlanabilmesi için geri dönüşlerde size ulaşılabilecek iletişim bilgilerinizi eklemeyi ve bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutmayınız. İş ilanı sadece bay adayları kapsamakla beraber iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların en az lise mezunu olmaları, asgari 5 yıllık benzer iş tecrübelerinin bulunması, askerlik görevlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir. Ayrıca kendi aracı olan adaylara öncelik tanınacaktır.

0 comments on “Zorlu Holding Üst Düzey Yönetici Şöförü
 1. makam şöförü dedi ki:

  Sn. firma yetkilisi,benzer pozisyonlarda 10 yıllık tecrübem vardır,istanbul trafiğini çok iyi bilen,titiz dakik,dış görünümüne özen gösteren,insan ilişkileri kuvvetli,esnek çalışma saatlerine uyumlu,işine ve işverenine sadık,işle ilgili takip ve organizasyon konusunda tecrübeli bir adayım.Kullandığım günlük temizliğini ve bakımını yaptığım araclar BMW 7 serisi,MERCEDES S serisi,RANGE ROVER,PORSCHE CARRERA marka araçlardır,cvmin tarafınızdan incelenmesini arz ederim

 2. süleyman çoban dedi ki:

  9.yıllık agır vasıtav şöförüyüm is.içini çok iyi bilirim saygılarla süleyman cep 0507 4463359

 3. süleyman çoban dedi ki:

  9 yıllık şöförüm is.içini çokiyi bilirim saygılarla süleyman cep 0507446 33 59

 4. sedat dedi ki:

  1979 dg tarihim.6 yıl surucu kursunda direksiyon egitmenligi yaptim.srac 1 3 belgem ve piskoteknik belgem var.sizlerle calismak buyuk gurur verir.suanda levent ofis 199 da mayko firmasinda isciyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir