Acil Senetle Kredi Almak İçin Neler Gerekli?

Kredi almanız için durumuna göre değişik opsiyonlar bulunabilmektedir. Talebinizi iletirken detaylı bilgi verirseniz tarafına daha sağlıklı dönüş yapılacaktır. www.kredivar.net

üzerinden acil kredi sayfalarından yazarken kazancınızı, kefil var mı yok mu, kara listede misiniz, ipotek var mı v.s bir çok hakkınızdaki bilgiyi iletmelisiniz ama kesinlikle tc kimlik numarası nüfus cuzdanı gibi şahsi bilgiler vermeyiniz.

İhtiyaç kredisi başta olmak üzere diğer nakit kredilerinin alınabilmesi için birtakım belge ve evrakların bankalara teslim edilmesi gerekmektedir. Acil kredi almak isteyen kişilerin ilk olarak bankalara istediği kredi ile ilgili başvuru yapması gerekir. Bu başvurular, internet üzerinden ve genelde cep şube üzerinden yapılmaktadır. İnternet üzerinden veya cep şube üzerinden yapılan başvurular ile ilgili olarak, başvurusu kabul edilen kişilere gerekli olan evraklar gönderilmektedir. http://www.acilkredi.gen.tr/acil-nakit/ almak isteyen kişilerin bankalardan bir başvuru formu ile bankaya başvuruda bulunması gerekmektedir. Bu başvuru formunda kişisel bilgiler doldurulmaktadır.

Acil Kredi Başvurusu için Gerekli Şartlar

Her bankanın kredi için başvuru formu bulunmaktadır ve bu formlar bankaların internet şubeleri üzerinden indirilebilir. Bu evrakların yanında bankalara nüfus cüzdanı fotopisi veya sürücü belgesinin fotokopisi iletilmelidir. Gelir durumunun gösterildiği belge de eğer banka istiyorsa teslim edilmelidir. Bankalar, kredilerin özelliklerine göre başka belgeler de isteyebilir. Bu belgeler arasında teminat belgesi veya kefil isteniyorsa kefil belgesi olabilir. Bu evrakları öğrenmenin en iyi yöntemi kredi başvuru cevabını dikkatli bir şekilde okumaktır.

Kaynak olarak verdiğimiz site üzerinden gerekli detayları alıp başvuru bilgilerini edinebilirsiniz.

Kaynak:http://www.acilkredi.gen.tr

One comment on “Acil Senetle Kredi Almak İçin Neler Gerekli?
  1. viramşabu dedi ki:

    Acil 15.000 tl’ye ihtiyacım var. Takipte dosyalarım olduğu için bankalardan kredi alamıyorum. Emekliyim ve düzenli emekli maaşım var. Ancak senet imzalayabilirim ve ayda 1.000 tl ödeyebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir