Vakıf Katılım Personel Alımı 2016

Türkiye’nin yeni katılım bankalarından birisi olan Vakıf Katılım, 2016 yılı için istihdam edilmek üzere personel alımı duyurusu yaptı. Personellerini en iyi şekilde eğiten ve onlara yeni bir kariyer imkanı sağlayan Vakıf Katılım, büyüyen ve gelişen ailesine yeni üyeler arıyor.

Şu an için Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Mersin, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Van ve İstanbul illerinde personel alımı yapacak olan firma, ilerleyen günlerde şube sayısı arttıkça yeni kadrolar açacağını belirtti.

Vakıf Katılım tarafından açılan personel ilanına başvuracak olan kişilerin birtakım şartlara sahip olması gerekiyor. Bu şartları karşılayan kişiler, Vakıf Katılım tarafından düzenlenecek sözlü ve yazılı sınavın ardından tercih edilen illerde çalışmaya başlayabilecek. Bu şartlar ise şu şekilde belirlenmiştir;

  • Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmak.
  • Katılım bankacılığı alanında tecrübeli olmak.
  • İletişim kabiliyeti gelişmiş ve stresle başa çıkabilen kişiler olmak.
  • Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı.
  • Katılım bankacılığı prensiplerini benimsemiş olmak.
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az 2 yıl tecilli olması.
  • Banka tecrübesi olmayan adaylar için; erkeklerde 30, bayanlarda 28 yaşını aşmamış olmak.

Bu şartların yanında Vakıf Katılım şubelerinde çalışacak olan kişilerin adli bakımından herhangi bir sicil bozukluğunun olmaması gerekiyor. Yepyeni ve dinamik kadrosuyla birlikte geleceğin en önemli bankalar arasında gösterilen Vakıf Katılım ailesine siz de katılabilirsiniz. Bu ilanların ilerleyen günlerde sayısının hızlı bir şekilde artması bekleniyor. Kadroda yer alacak olan personellerin maaş durumları ve kariyer bakımından hedeflerinin ise artarak devam edeceği banka tarafından sunuluyor. Türkiye’nin önemli katılım bankalarından birisi olan Vakıf Katılım’da vezne görevlisi, müfettiş yardımcısı, banka şube müdürü, banka şube müdür yardımcısı, bölge temsilcisi ve genel müdür bünyesinde çalışacak olan personellerin bir ilandan seçilmesi bekleniyor. Vakıf Katılım bünyesinde yer alarak etkili bir kariyere sahip olmak mümkündür. Ayrıca bu kadrolardan başka bir kadroya yükselmek de Vakıf Katılım tarafından personele verilen imkanlar arasındadır. Başvuru sürecinde adayların çalışmak istedikleri bölümü gösteren ön yazılarını unutmaması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir