Bağcılar İş İlanları

Bağcılar İş İlanları  sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamız Bağcılarda iş yada eleman arayışında bulunan kişilerin ortak olarak ilan verebilecekleri bir arama motorudur. Sayfamıza ilan vermek için aşağıda yer alan örnek ilan metinlerimizden faydalanabilir ve benzer formatlar kullanarak sizlerde iş yada eleman arama ilanı oluşturarak yorum bölümünden ücretsiz olarak ekleyerek ilan verebilirsiniz.

Güvenlik Elemanı

Firmamız tarafından proje amir ve tüdür olarak görevlendirilmek üzere yetiştirilecek, diksiyonu düzgün, kişisel bakımına ve dış görünümüne özen gösteren, iş tecrübesine sahip, en az 170 cm boyunda ve 35 yaşını aşmamış bay personel aramaktayız. Şirketimizin sunmuş olduğu haklar maaş+yemek+servis+agi dir. Özgeçmiş bilgilerinizi yollamak için mail adresimiz info@eubsaturkey.com

Bekçi

54 yaşında dinç emekliyim. Bağcılara çok yakın ikamet ediyorum. Ek gelir kazanmak için gece yapabileceğim bir bekçilik işi arıyorum. Lise mezunuyum devlet memurluğundan emekli oldum. Referans verebilecek güvenilir elemanım.

 

0 comments on “Bağcılar İş İlanları
  1. yaşar çetin dedi ki:

    5 senedir kendi işmi yaptım 3 ay sırma su depotayım acıbademdeki mavin olarak devap ediyorum güneşli taşınma meçburuyetden iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim telefonum 0537 986 29 58 yaşım 42 daha önce bagcılar güneşlide tüp ve su işi yaptım 5 sene telefonuzu bekliyorum

  2. muhasebe dedi ki:

    muhasebe mezunuyum iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim zeynepkahraman375@hotmail.com aderesimden ulaşabilirsiniz..

  3. elektrik dedi ki:

    yurtdısı bir hava ussunde power-plant electric formenligi yaptım. emekli oldum (1960 d.) ek gelir icin iş arıyorum. bahcesehirde oturuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir