Büyük Çekmece İş İlanları

Boru Kaynak Ustası

Doğalgaz sektöründe hizmet vermekte olan mühendislik firmamızda Boru Kaynak Ustası olarak istihdam edilmek üzere, tam zamanlı olarak çalışabilecek, ulaşım açısından avcılar yada büyükçekmece ve yakın çevrelerinde ikamet etmekte olan, 25 – 35 yaş aralığında olan, bay elektrik kaynakçısı ustalar alınacaktır. Başvuruda bulunacak adayların mutlaka boru kaynağı konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmaları şartı bulunmaktadır. Bu şartlara sahip kişilerin iş başvuruları için özgeçmiş bilgilerini aslanlarmuhendislik@hotmail.com adresine yollamaları yeterlidir.

Deneyimli Güvenlik Elemanıyım

24 yaşında bekar bayan güvenlik elemanıyım. Güvenlik yaka kartım var. 173 cm boyunda 69 kilo ağırlığındayım. 2,5 yıllık iş deneyimim bulunmaktadır. Büyük Çekmecede oturuyorum. Güler yüzlü, bilgisayar bilen, orta seviyede ingilizce bilen, dış görünümüne özen gösteren, işini severek yapan biriyim.  Niteliklerime uygun bir iş arıyorum.

Üye olmadan ve ücret ödemeden iş yada eleman arama ilanı vermek istiyorsanız hemen sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden ilan girişinde bulunabilirsiniz. Büyük Çekmece İş İlanları sayfamıza vermiş olduğunuz ilanlarınızın sonucu ulaşabilmesi için ilanınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir