Bağcılarda Senetle Altın Veren Yerler

İstanbul zor yaşam şartlarından dolayı, en çok banka borcuna sahip olan şehirlerden biridir. Bu nedenle bankalardan kredi alamayan vatandaş sayısı da yine en çok İstanbul’dadır(www.senetlealtin.com). Buna karşın İstanbul’da bazı gelenekler de halen geçerliliğini yitirmemiş olduğu için, altın gününe katılmak isteyen, çeşitli düğünlere katılan ve altına ihtiyaç duyan kişi sayısı da oldukça fazladır. Fakat maddi olanakların yetersiz olmasından kaynaklanan sebepler ile, bu istekler bazı zamanlarda gerçekleştirilememektedir.

Özellikle bunun en büyük sebebi, kredi kartına taksitle yapılan satışların sınırlandırılması ve istenilen her yerden istenildiği ölçüde taksit uygulatmanın mümkün olmayışıdır. Tüm bu ihtiyaçlardan kaynaklı olarak İstanbul’da, özellikle de Bağcılar’da senetle altın satan kuyumcular oldukça fazladır.

Bağcılar’daki kuyumcuların % 70’i senetle altın satışı yapmaktadır. Üstelik alabileceğiniz altın sayısı da sınırlandırılmamıştır. Yani bir anda on tane altın bile alabilirsiniz. Bu altınları da istediğiniz kadar taksite bölerek ödeyebilirsiniz. Bağcılar’da senetle altın satan kuyumcuların adreslerine, internet üzerinden rahatlıkla ulaşabilir, böylece ödeme sorunu yaşamadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Devamı >> Senetle Altın Mecidiye Köy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir