Jeunesse Global İnstantly Ageless

Jeunesse kök hücre yöntemi ile kozmetik ürünleri üreten bir firmadır. Bu firmanın devrim niteliğindeki ürünlerine bir inceleme yaptık. Ve sizin için İnstantly Ageless ürünü hakkında bilgi edindik.

Ülkemizde yüzlerce kozmetik ürünü satışı yapılır. Bunlardan çoğu kırışıklık giderici, göz altı torbalarını yok edici ve buna benzer birçok nitelikte olduğu söylenir. Fakat uzun süre kullanım sonucunda bunların aslında çokta bir işe yaramadığını görürsünüz. Fakat Jeunesse Global ürününün içeriği sayesinde tüm bu vaatleri yerine getiren bir kozmetik markası olmuştur.


NOT: Jeunesse firmasına kayıt olurken,  öneren kullanıcı olarak  sponsor1  girmeniz halinde ilk sıradan kayıt olabilirsiniz.


Instantly Ageless ürünü bir botoks kremi niteliğindedir. Yani gerginleştirici ve kusurları kapatıcı bir etkiye sahiptir. Yüz bölgesindeki mimiklerden kaynaklanan çeşitli kırışıklıklar, gözaltı torbaları ya da gözenekler kadınlar için gerçekten can sıkıcı etkenlerdir. Fakat bu krem sayesinde tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Kremin etkilerini şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Yüz bölgesindeki yaşlanma etkilerini en aza indirir ve hafif izlerin hepsini yok eder. Gerçekten ciddi bir kırışıklık karşıtı kremdir. Uzun süre kullanımda hem yaşlanma belirtilerini yok edecektir hem de yaşlanma belirtilerinin oluşumunu engelleyecektir.
  • Cilt tonu makyajdan dolayı sürekli olarak dengesini yitirir. Bu kremin düzenli kullanımında cilt tonunuzun eşitlendiğini ve neredeyse cildinizin her bölgesinin aynı tonda olduğunu göreceksiniz. Çünkü bu krem nemini kaybetmiş bölgelere nüfus ederek, kırışıkların açılmasına neden olur.
  • Cildinizi maksimum oranda nemlendirir.
  • Cilt olması gerektiği şekilde beslendiğinde esnek bir yapıdır. Fakat hava şartları, yanlış ürünler ve buna benzer birçok etken ile cilt yavaş yavaş esnekliğini kaybetmeye başlar. Elbette bunun en önemli nedeni de yaşın ilerlemesidir. Bu krem esnekliğini yitiren bölgelere de nüfus ettiği için, bu bölgelerin de yapılanmasına yardımcı olur.
  • İnce bir yapıya sahip olduğu için gün boyu sizlere ağırlık vermeyecektir ve yok hissi yaratacaktır.

Temel anlamda kremin işlevleri bu şekildedir. Uygulanışına geldiğimiz zaman da normal bir krem gibi uygulamanız gerekmektedir. Özel olarak bahsedeceğimiz herhangi bir nokta bulunmamaktadır. Krem ilk 3 dakika içerisinde etkisini göstermeye başlar. Ve yaklaşık olarak 6 saat ile 9 saat arasında etkileri devam edecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir