Bankasız Kredi 2018

Bankalara bulaşmadan kredi alabilirsiniz. https://www.bankasizkredi.org/ ile iletişime geçerek max 70.000 TL olamak üzere senetle kredi alabilirsiniz.

Şimdi gelin size kampanyamızın özelliklerinden bahsedelim birazda. Oldukça basit şartlar ile yapılan başvurular ve ulaşım olanakları sonrasında kolaylıkla ihtiyacınız olan nakit paraya kavuşabilir ve 48 ay vadeye kadar olan taksit seçenekleri ile geri ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Başvuru koşullarının içerisinde herhangi bir gelir belgesi yada kredi notu şartı bulunmamaktadır. Bizdeki tek şart yalnızca teminat niteliğinde sizden almış olduğumuz, ödemelerinizi istediğiniz vadelere göre ayarlayarak üzerine tarih yazdığımız,talep ettiğiniz kredi tutarı ve hizmetlerimiz karşılığında sizden talep ettiğimiz %4 lük oran niteliğindeki komisyon bedelimizin birbirine eklenmesi ile elde edilen tutarın yazıldığı ve siz borçlu bireylerden alınan senet üzerine isim,soy isim ve imza atılarak arka yüzeyine de alacaklı taraf olarak bizim kaşe yada imzamızın bulunduğu evrak neticesinde tarafınıza kredi olanağı sunulabilmektedir.

İşte bu kadar kolay. Yalnızca tek bir imza karşılığında borçlarınız üzerinize yük olmuyor artık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir