Para Yardımı Yapan Zenginler

Para yardımı yapan zenginler kimlerdir ve bunlara nasıl ulaşabilirsiniz https://www.365kredi.com bu konuda bilgiler vermektedir. Sizinde acil paraya ihtiyacınız varsa verilen adresten giriş yaparak ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Bu kurumlar ve kişiler gerçekten yardıma ihtiyacı olan kişilere ulaşmaya çalışmaktadırlar. Kazandığı milyonlar arasından belirli meblalar ile okul, bağış, burs, maddi yardım olarak yardıma ihtiyacı olan kişilere umut ışığı olan iş adamları vardır. Koç Holding – Mustafa Koç, Bilkent Holding – Ali Doğramacı, Doğuş Holding – Ferit F Şahenk, Boydak Holding – Hacı Boydak, Ağaoğlu Şirketler Grubu – Ali Ağaoğlu, Cengiz Holding – Ekrem Cengiz, Arkas Holding – Lucien Arkas, Zorlu Holding – Ahmet Nazif Zorlu ve daha birçok zengin iş adamı büyük rakamlarla maddi yardım yapmaktadır.

2 comments on “Para Yardımı Yapan Zenginler
  1. esra dedi ki:

    maddi konudaçok zor durumdaım

  2. Murat dedi ki:

    Tam 2 ay olacak işsizim 2 tane çocuk var kira elektrik doğal gaz birikti belediyenin verdiği erzak bitmek üzere ekmek alacak durumum neredeyse kalmadı Allah rızası için yardım edin bu virüs öldürmedi ama çaresizlik öldürecek sesimi duyun gerçekten ķötü durumdayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir