Cins Köpek Arıyorum

Çin Aslanı Beyaz Chow Chow Arıyorum

Konya merkezde  çin aslanı beyaz chow chow yavrusu arıyorum. Cins köpek sahiplendirmek isteyenler benimle irtirbata geçebilirler. Hayvanları çok seviyorum ve evimin küçükte olsa bir bahçesi var. Site içerisinde yaşıyorum ve bu köpeğinizin bu sitede bir çok arkadaşı olacak.  Ciddi anlamda sevilecek ve her türlü ihtiyacı giderilecektir. Lütfen para karşılığı satmak isteyenler aramasınlar….

Cins Köpek Yavrusu Arıyorum

Golden, labrador, alman kurdu, sibirya kurdu ve Lapphund ırkına ait safkan cins köpek yavrusu almak istiyorum. İstanbul da bu ırklara ait safkan köpeği yavrulamış olan kişiler var ise ve yavrulara sıcak bir yuva arıyorsanız benimle rocky_3020@hotmail.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Gözünüzün asla arkada kalmayacağına garanti verebilirim.  Maddi açıdan ödeyebileceğim en yüksek ücret 50 liradır.

Cins Köpek Arıyorum sayfamız üzerinden sizlerde ücretsiz olarak cins köpek arama ilanlarınızı ekleyebilirsiniz. Sayfamıza ilan eklemek için yorum bölümünden yukarıda yer alan örnek ilan metinlerimize benzer formatlarda oluşturmuş olduğunuz ilanlarınızı ve iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterlidir.

0 comments on “Cins Köpek Arıyorum
  1. güvenilk grvls ve şoförlük dedi ki:

    güvenlik görevlisiyim silahlı kimlige sahibim ve şoförlügümde var b sınıfı ehliyetim var cep nmrm 05425110601 en kısa zamanda ilgilenmenizi arz edrim tesekürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir