Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizde artık alışverişlerde en çok kullanılan ödeme yöntemlerinden biride kredi kartları ile ödeme seçeneğidir. Kredi kartı ile alış veriş yapmak bir çok avantaj sağlar. Bunlardan en öne çıkanları kredi kartı ile harcamalarınızı öteleme fırsatı yakalamanız,  yanınızda kredi kartınız olduğu için fazla nakit taşıma zorunluluğunuzun kalmaması ve kullanmış olduğunuz kredi kartı ile üye alış veriş yerlerinde harcamalarınızı dilerseniz taksitlendirme imkanı bulabilmenizdir.

 Ayrıca artık kredi kartının bu kadar çok kullanılmaya başlanması ile bankalar arasında da rekabet yaşanmaktadır. Yaşanan bu rekabet ile birlikte tüketiciler artık daha düşük faiz oranları ile alış veriş yapabilmekte, alış verişleri üzerinden  belirli miktarlarda para kazanmakta ve bu paralarını yine alış verişlerinde kullanabilmektedirler. Yine son dönemde kredi kartı müşterilerine bankaları belirli bir aylık harcama taahhütü vermeleri halinde faizsiz kredi kullanımında bulunmaktadırlar. Peki bize bu kadar avantajlar sağlayan kartlara sahip olmak için Kredi Kartı Başvurusu ‘nu nasıl gerçekleştirmemiz gerekiyor ve şartları neler? Kredi Kartı Başvurusu yapmanız için 18 yaşından büyük olmanız ve aylık gelirinizi belgeliyor olmanız yeterlidir.

Aylık geliri olmayan kişiler ise kefil ile başvuruda bulunabilmektedirler. Bu şartları oluşturduktan sonra büyük bankaların bir çoğu örneğin: Akbank, Garanti, İş Bankası, Yapı Kredi, HSBC gibi internet siteleri üzerinden Kredi Kartı Başvurusu kabul etmektedirler. Bu bankalardan birini tercih ettikten sonra ilgili bankanın kendi internet sitesi üzerinden kredi kartı başvurunuzu TC kimlik numaranızla yapabilme imkanına sahipsiniz.

http://kredisihesaplama.com

0 comments on “Kredi Kartı Başvurusu
  1. deprem etüt merkezinde sekreterlik dedi ki:

    acil kredi kartı istiyorum..

  2. baran dedi ki:

    s.a merhaba arkdaşlar benim 25 bin tl borcum var ve şuan sıkıntı içerisin de yim acil olrak nakıt de ihtiyacım var senet imzalarım ne gerekıyorsa imza atarım lütfen bana yardoımcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir