Ev Yapılacak Ek İşler İçin Başvuru 2016

Evde yapılabilecek işler sayesinde öğrenciler ve ev hanımları ek gelire sahip olabilmektedir. Part time işlerde çalışma fırsatı bulamayan öğrenciler, ev hanımları ve emekliler için evde yapılacak olan ek işler çok önemli bir fırsattır. Günde 4-5 saat çalışarak aylık önemli bir gelire sahip olmak da mümkün olmaktadır. Üstelik bazı firmalar evde çalışan personellerine de sigorta gibi hizmetler verebilmektedir.

Bu işlerden en güncel olanları ise şunlardır;

Evde Minifix Paketleme

Oldukça kolay bir şekilde yapılabilen bu ürün paketleme işinde el çabukluğuna göre daha fazla kazanç elde etmek mümkün olmaktadır. Küçük paketlerin içerisinde vida türü olarak eklenecek olan minifix paketleme işinde çalışmak isteyen kişilerin bu ilana başvuruda bulunması gerekir.

Evde Çivi Paketleme

Evde çivi paketleme işi yaparak hanenize önemli bir gelir kapısı açabilirsiniz. Günlük sipariş üzerinden yapılan bu iş hırdavatçılarda satılmak üzere paketlenen çivilerden oluşmaktadır.

Düğme Paketleme İşi

Özellikle ev hanımları bu işi çok rahat bir şekilde yapabilir. Yapılması gereken tek şey çeşitli büyüklükteki düğmeleri küçük poşetlerin içerisine koymaktır.

One comment on “Ev Yapılacak Ek İşler İçin Başvuru 2016
  1. meral kocabaş dedi ki:

    samsun atakumda evde iş arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir