Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank kredi kartı başvurusu internet üzerinden yapılabildiği gibi direkt şubelere giderek de başvuru yapabilirsiniz. Finansbank’ın kredi kartı olan cardfinans yeni kampanyasında bir yıl boyunca sıfır alışveriş faiz avantajıyla işlem yapmaya başlamıştır.

Finansbank kredi kartı için şubeye gittiğinizde, kredi kartı başvurusu için gerekli evraklar sizden istenecektir. Bu evrakları tamamlayarak bankaya teslim etmelisiniz. Finansbank kredi kartı başvurunuz ortalama olarak 3 iş günü içerisinde sonuçlanacaktır. Kredi kartınız ise 1 hafta ile 10 gün içerisinde sizlere ulaştırılacaktır. Burada isterseniz bankanın şubesinden teslim alabilir, isterseniz de adresinize teslim edilmesini belirtebilirsiniz.

2015 finansbank kredi kartı başvurusu için gerekli evraklar ise;

 

Nüfus cüzdanı fotokopisi

Gelir belgesi

 

Her başvuruda bu evrakları bankaya beyan etmelisiniz. İnternet üzerinden yapacağınız başvurular sonucu gelen onaya ” ön onay” olarak bakmalısınız. Bankaya evrakları verdikten sonra kesin onayı alırsınız. Kredi kartı başvurularında, banka isterse daha detaylı evrak isteme hakkını saklı tutar. Finansbank kredi kartında yüzdelik oranını yükseltmek için çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Firmalarla kendi kartlarının geçtiği çeşitli anlaşmalar yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir