Kepçe Operatörü Arayanlar

Kepçe operatörlüğü hem zor hem de en gözde mesleklerden biridir. Öyle ki; kepçe operatörü işi arayanlar iş ilanlarını takip ederek iş bulmaya çalışıyorlar. Bunun dışında kepçe operatörü arayanlar da iş ilanlarını yayınlayabilir, iş arayanlara imkan tanıyabilirler. Her iki tarafta sayfamız üzerinden birbirlerine ulaşabilirler.

Kepçe Operatörü İş İlanları

Üstelik vereceğiniz ilanlarınız ücretsiz olup, istediğiniz detayları ekleyerek yayınlayabilirsiniz. İnternet üzerinde her gün yeni bir ilan yayınlanıyor ve iş arayanlar bu ilanlara başvuruda bulunarak çalışma fırsatı yakalayıyorlar. Siz de ilanlarınızı sayfamız aracılığı ile yayınlayarak aradığınız elemanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Yorum bölümünü kullanarak ilanlarınızı hemen oluşturmaya başlayabilirsiniz. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

KEPÇE OPERATÖRÜ ELEMAN ALIMI

İş yerimize acil kepçe operatörü alınacaktır. Alanında deneyimli, en az 2 yıl tecrübeli, İstanbul Avrupa yakası’nda ikamet eden,sorumluluk sahibi,vardiyalı sistem ile çalışabilecek olanlar başvuru yapabilirler.

One comment on “Kepçe Operatörü Arayanlar
  1. ismail dedi ki:

    mermerde 25 yıllık tecrübem var lastikli loder kepçe operatörüyüm iş arıyorum 0531 704 17 46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir