Kredi Nasıl Çekilir? Çekemeyenlere Kredi Çıkartan Firmalar Var Mı?

Günümüz şartlarında yaşam sıkıntısının bu denli güç bir hal alması neticesinde maddi desteğe ihtiyaç duyulmaktadır çoğu zaman. İlgili maddi desteği alabilmek adına kurulmuş olan banka kurumlarından sağlanmak istenilen destek için kişilerin belirli şartları yerine getirmeleri gerekmektedir. Öncelikli olarak ne kadar tutara ihtiyaç olduğu kişi tarafından belirlenmelidir. Daha sonra bir banka kurumuna giderek yada hali hazırda çalışılmakta olan bir banka var ise internet bankacılığı aracılığı ile yada cep telefonundan sms yolu ile başvuruda bulunulması mümkündür.


Bilgi: Kredi çekemeyenlere KREDİ VAR

http://www.acilnakitparayaihtiyacimvar.com/kredi-cikmayana-kredi-cikartilir


 

Başvuru için banka şubesine giden birey banka görevlileri ile yaptığı görüşme neticesinde ne kadar tutarlı bir kredi talebinde bulunduğunu,vadesinin ne kadar talep ettiğini,ilgili tutarı ne için istemekte olduğunu belirttikten sonra T.C kimlik numarasını banka görevlisine vererek kredi kayıt bürosu tarafından yapılmakta olan kredi notu sorgusunun cevabını beklemektedir. Eğer ilgili kredi notu kredi çekebilme şartlarına uygun nitelik olan 1.100 puan ile 1.900 puan arasında bir sayısal ifade de çıkarsa daha sonra diğer şartlar görüşülmeye devam edilir.


Reklam; kredi çekemiyorum diyenlere KREDİ VAR :

www.senetlekredi.com


Kişinin geçmişten bugüne diğer banka kurumlarından kullanmış olduğu ürünlerin dökümanları da çıkartılarak ödemelerinin düzenli olup olmadığı hakkında referans alındıktan sonra mevcut borçlanma tutarına bakılarak her şeyin olumlu olması neticesinde kişiden belirli bir yerde çalıştığını beyan etmekte olan gelir belgesi talep edilmektedir. Eğer başvuruda bulunmakta olan kişi emekli ise emekli maaşı aldığını gösterir belge yeterli olmaktadır. Eğer özel sektörde çalışmakta ise iş yerinden almış olduğu maaş bordrosunu yetkili kişilere imzalatarak ilgili imzaları doğrular nitelikte olan noter onaylı imza sirkülerlerini de bankaya teslim etmek zorundadırlar.
Eğer kredi talebi esnasında kişiden herhangi bir kefil veya teminat talebinde bulunulmuş ise kişi kendisine kefil olabilecek düzenli geliri olan bir kişi bularak banka kurumuna götürmeli eğer istenilen teminat ise kişiye ait tapulu bir taşınmazın var olması ve talep etmek istediği krediye istinaden ilgili taşınmaza borç bitimine dek bankaya ipotek olarak vermesi gerekmektedir. Eğer böyle bir durum söz konusu değil ise kişiye ait gelir düzeyini gösterir evrak ile kredi kullandırım işlemi yapılabilmektedir. Her banka arasında farklılık göstermekte olan kredi kullandırım şartları ve onay süreleri neticesinde kişiler kendilerine en uygun bankayı tercih etmek istemektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir