Sıfırdan Başlamak İçin Nasıl Bir İş Kurmalıyım

İnsanlık birilerinin oluşturduğu düzenle bir şekilde akıp gidiyor. Birileri ise akıp giden bu düzene eşlik ediyor. Fakat bazıları da var ki yeni bir düzen oluşturmak için uğraşıyor.
Bu uğraşan kişi ya parayı çok seviyor yada çok fena köşeye sıkışmış ki atacak tek kurşunu için kendine bir hedef belirlemeye çalışıyor.
Dünyada devam eden bir düzene yeni bir bakış açısı kazandırmak kadar güzel bir şey olmasa gerek insanlık için.
Bugün kullandığımız çamaşır makinesi, kahve makinesi, bulaşık makinesi yapan mucitlerin hepsinin altında şikayet ettiği bir düzen var.
Ve yeni bir şey arama gerekliliği ile çıktığı yolda ulaştığı yer yeni bir ürün ile bizleri tanıştırmak olmuş..
Sıfırdan bir şeylere başlamak isteyen insanın öncelikle sağlam bir nedene ihtiyacı vardır. Sebepsiz değil Güneşin doğuşu ve de batışı. Sebepsiz değil aydınlanan dünyanın kararması. Sebebsiz değil hiç bir şey..
İşte sana da bir sebep lazım.
Neden bu işe ihtiyacın var ? ve
Kendini nerede görüyorsun ?
Nereden başlamalısın ?
Bu sorulara verilen cevaplar çok değerli. Cevaplamaya başlayınca göreceksiniz ki sizde ne kadar istiyorsunuz. ? Bazılarınız vazgeçecek bu yoldan ama bazılarınız ise her soruyu kendine sorup cevaplayıp istediği yeri kendince belirleyip bir adım atacak.
Belirleyebilenler için diyorum ki.

Yeni iş kuracaklar için devletin KOSGEB Destekli kredileri bulunmaktadır. KOSGEB kredisi sayesinden hibe kredi de alabilirsiniz. Böylece işinize faiz karıştırmadan harama girmeden başlayabilirsiniz. Bilgi almak isterseniz www.kosgebkredileri.net bakabilirsiniz.
Bir iş kuracaksanız en çok para kazandıran a yönelmeyin.. Hangi işi severek yapacağınıza ve becerebileceğinize karar verin sadece. !
Bu konuda bir araştırma yapın mutlaka kafanıza yatacak bir fikirle karşılacaksınız. Bizden size tavsiye spor ve yeme içme ihtiyacı vazgeçilmez birer unsur merakınız varsa deneyin deriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir