Trafik Öğretmeni İş Başvurusu

Özel Direksiyon Hocası

Ankara yeni mahallede bulunan kurumsal sürücü kursumuzda direksiyon hocası olarak tam zamanlı çalışabilecek, trafik öğretmenliği kursunu tamamlamış ve direksiyon hocası olarak ders vermek için gereken vasıflara sahip, tercihen emekli bay veya bayan direksiyon hocası aramaktayız. Adayların randevu alarak resimli özgeçmişleri ile birlikte kurs merkezimize şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Ücret karşılıklı görüşmede belirlenecektir.

Trafik Öğretmeniyim.

Trafik ve Çevre Öğretmenliği sertifikasına sahip Trafik öğretmeniyim. Devlet memuru olarak çalışıyorum. Hafta sonları ek gelir elde etmek için özel eğitim kurumlarında yada sürücü kurslarında trafik öğretmeni olarak ders vermek istiyorum. Devlet memuru olmadan önce 4 sene özel bir sürücü kursunda öğretmen olarak görev aldım. Bilgisayar ortamında prejektör ile ders anlatabilirim. İstanbul Avrupa yakasından gelen iş tekliflerine açığım.

Trafik öğretmeni olarak iş arayanların ve eleman arayanların ortak olarak ilan verebilecekleri Trafik Öğretmeni İş Başvurusu safyamıza hoş geldiniz. Trafik Öğretmeni İş Başvurusu sayfamız üzerinden üye olmadan ve ücret ödemeden iş yada eleman arama ilanı verebilirsiniz. Sayfamıza ilan vermek için yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz. Sayfamız üzerinden vermiş olduğunuz ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

6 comments on “Trafik Öğretmeni İş Başvurusu
 1. M.E.B. Sertifikalı Trafik ve Çevre Bilgisi Öğretmeni dedi ki:

  Merhaba Ben Erhan EDAŞ. M.E.B. Sertifikalı Trafik ve Çevre Bilgisi Öğretmeniyim.İstanbul Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memuruyum.Anadolu yakası Maltepe çevresindeki kurslarda çalışmak istiyorum.Eğitim fakültesi mezunuyum Pedogojik formasyon sahibiyim.

 2. TRAFİK VE ÇEVRE ÖĞRETMENLİĞİ dedi ki:

  ANTALYA MERKEZDE ÖĞRETMENİM..HAFTA SONU VEYA PART TİME HAFTA İÇİ SÜRÜCÜ KURSLARINDA ÖĞRETMENLİK YAPMAK İSTİYORUM..DONANIMLI VE TECRÜBELİYİM

 3. hamit dedi ki:

  direksiyon dersi veririm .
  15 senelik şöförüm

 4. ali karaduman dedi ki:

  sadece trafik dersi vermek istiyorum.istanbulda şirinevlerde ikamet ediyorum.505 649 07 30

 5. Sevinç Özgören dedi ki:

  Balıkesir Bandırmada Trafik ve Çevre Bilgisi öğretmeniyim M.E.B onaylı sertifikaya sahibim.Hafta içi Part time derslere girebilirim.

 6. Kemal DEMİR dedi ki:

  Kemal DEMİR
  İsyanbul:Güngören,Bağcılar,Esenler İlçeleri sürücü kursları olabilir.
  Direksiyon,Trafik ve çevre Bilgisi usta öğretici sertifikam Bulunmaktadır.Part Time ve hafta içi akşam sürücü kurslarına yardımcı olabilirim.Telefon :05358946330

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir